minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

GELİŞMİŞ OYUNCULAR ARASI SANAL MARKET SİSTEMİ V1.0 | ARTIK HER OYUNCU KENDİNE BİR SANAL MARKET KURUP SATIŞ YAPABİLECEK | %99 GUİ'Lİ

Elite madenci.
Discord
Murat | Seizma | 17#
Hepinize tekrardan merhaba arkadaşlar bugün sizlere bayağıdır üzerinde uğraştığım "OYUNCULAR ARASI SANAL MARKET SİSTEMİ" ni tanıtıcam.Videoyu başından sonuna kadar izleyerek ne anlama geldiğini,nasıl çalıştığını ve nasıl kullanıldığını rahatlıkla anlayabilirsiniz.Yorumlarınızı eksik etmeyin :) iyi seyirler.

Bu arada videodada bahsettim yakında hiçbir türk serverinde görmediğiniz oyuncuların karşılıklı oturup kumar oynayabileceği bir sistem geliyor takipte kalın :D

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Videoyu izledim sistem güzel ancak market açmak paralı olabilir, ürün stoğu bitince komple marketten kalkabilir boşuna duruyor onun dışında güzel başarılar.

Elite madenci.
Discord
Murat | Seizma | 17#
Videoyu izledim sistem güzel ancak market açmak paralı olabilir, ürün stoğu bitince komple marketten kalkabilir boşuna duruyor onun dışında güzel başarılar.
Sagolun dediklerinizi eklicem bir sonraki videoda

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Ben mi göremedim bilmiyorum ama sistem kendi sunucunuza mı ait satılık mı yoksa ücretsiz mi ?

Elite madenci.
Discord
Murat | Seizma | 17#
Ben mi göremedim bilmiyorum ama sistem kendi sunucunuza mı ait satılık mı yoksa ücretsiz mi ?
Şuan ne satılık nede ücretsiz :) tanıtım olarak ekledim.Sistem tam haliyle bittiği zaman karar vericem ücretsiz yada ücretli olduğuna

Seçkin madenci.
Discord
Akrei!#5689
Güzel bir skript yapmışsın, eline sağlık tam sürümünü bekliyor olacağım. :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Airbender#2917
Skript fikri gayet hoş, . Skriptin variable kayıt biçimi optimizasyonu hakkında yardıma ihtiyacın olursa mesaj atman yeterlidir.

Bakır madencisi.
Discord
Gayet hoş görünüyor.

İskeletor.
Discord
Güzel gözüküyor fakat gui biraz daha editlenebilir.