Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Gelişmiş Tab Plugini | Tab Reborn Tanıtımı

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
1
Discord

Minecraft Tab Reborn Plugini Tanıtımı

Merhaba Dostlar Bugün Sizlere Tab Reborn Pluginini Tanıtıcam

Bu Plugin Ne İşe Yarar

Adındada Geçtiği Üzere Minecraftın Sunduğu Sade Tab Menüsünü Birazdaha Kullanışlı Bi Hale Sokmaya Yarar

Komutlar
/tab reload: Plugin Dosylarını Yeniden Yükler.

/tab player/group <oyuncu adı> tabprefix <prefixiniz>: Tab Listesindeki Oyuncuya Prefix Eklemenizi Sağlar.

/tab player/group <oyuncu adı> tagprefix <prefixiniz>: Oyun İçerisinde Başınıza Prefix Eklemenizi Sağlar.

/tab player/group <oyuncu adı> tabsuffix </suffixiniz>: Tab Listesinde İsminizin Başına Suffix Eklemenizi Sağlar.

/tab player/group <oyuncu adı> tagsuffix </suffixiniz>: Oyun İçerisinde Başınıza Suffix Eklemenizi Sağlar.

/tab player/group <oyuncu adı> abovename </sayı>: Oyuncunun Adının Üzerine Boşluk Eklemenizi Sağlar..

/tab player/group <oyuncu adı> belowname </sayı>: Oyuncunun Adının Altına Çizgi Ekleyebilirsiniz.

/tab player/group <oyuncu adı> customtagname <mesaj>: Oyuncunun Veya Grubun Adınız Değiştirebilmenizi Sağlar.

/tab player/group <oyuncu adı> customtabname <mesaj>:Oyuncunun Veya Grubun Tab Listesinde Adını Değiştirmenizi Saglar.

/tab debug <oyuncu adı>: Oyuncu Hakkında Bilgi Alabilirsiniz.

Karakterin Üzerinde Yazı Yazma

4969

Oyuncuların Canını Gösterme

4970

Ve Diğer Özellikleri

4971

4972

4973

İndirme Linki:

NOT: İlk Defa Konu Açiyorum Önerileriniz Bekliyorum​