Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
minecrafttr is birligi

GollDunEll şikayet v2

Seçkin madenci.
Discord
Bu şahısla ilk sorunumuzu biliyorsunuz ikincisi var bide bu aldığım paketi 7 gün sonrasında teslim etti ve teslim ettiği paket şimdi elimde tonarca sıkıntısı var bu kişinin şuan sattığı hosting firmasından tutun satış firmalarına satın alan ticaret yapanlara üzülüyorum rica ediyorum başınızın ağrımaması için kişiyle muhattap bile olmayın kanıtlar aşağıda.

Burda şahısa sorunsal saydımamın ardından 2 gün geçti ve halen düzetlip vermedi düzelttim diyip.

Dün aktif gördüm kişiye ve yazmıştım geri bile dönmedi aktif olduğu halde.

Burda artık neticeye bağlıyorum ve size bu şikayettimi sorunsalımı iletiyorum.

İskeletor.
Moderatör
Discord
Bu şahısla ilk sorunumuzu biliyorsunuz ikincisi var bide bu aldığım paketi 7 gün sonrasında teslim etti ve teslim ettiği paket şimdi elimde tonarca sıkıntısı var bu kişinin şuan sattığı hosting firmasından tutun satış firmalarına satın alan ticaret yapanlara üzülüyorum rica ediyorum başınızın ağrımaması için kişiyle muhattap bile olmayın kanıtlar aşağıda.

Burda şahısa sorunsal saydımamın ardından 2 gün geçti ve halen düzetlip vermedi düzelttim diyip.

Bende böyle sorunlar yaşamıştır geçmiş olsun.

Elite madenci.
Discord
Bende kendisinden paket almıştım zamanında makinamı değiştirince lisans ip si için yazdığımda cevap bile vermiyordu. Bu kişi ile ticaret yapmanızı önermem

CORJECT - Kalitenin bir kademe üstü!
Onaylı Satıcı
Discord
Corrsy#7006
arkadaş 15 yaşında normal değil mi ilgisizliği? kişinin özgeçmişini öğrenip iş yapın sizin hatanız