minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Google Stadia Yeni Özellikler İle Karşımıza Çıkacak !

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Google Stadia Yeni Özellikleri İle Göz Kamaştıracak
Mac, Windows ve Linux cihazlarda oyun oynamak Google’ın mobil işletim sisteminden daha iyi sonuç veriyor. Bunun yanında bir diğer sorun ise 4K deneyimini kısıtlayan 1080p destekleyen oyunların mevcut olması. Şirket bu konuda çalışmalar yaptığını açıkladı.

Google Stadia yeni özellikler ile mobil deneyimi artırmak istiyor. Uygulama şu anda , Pixel 3, Pixel 3a ve Pixel 4 cihaz ailesi ile sınırlı. Şirketin orta sınıf cihazlarında da uygulamanın çalışıyor olması amiral gemisi cihazlara ihtiyaç olmadığını gösteriyor. Firma, en kısa sürede diğer Android cihazlara da geleceğini belirtmişti. Android cihazlar haricinde ve iPadOS cihazlara da gelmesi bekleniyor.

5151

Şirket yetkilileri, lansman öncesi uygulamayı her ekranda çalıştırmak istediklerini belirtmişti. Sızdırılan konferans sunumunda 2020 yılı bitmeden Android 11 ve Android TV desteğinin geleceği belirtiliyor. Ayrıca Google Asistan ile cihazlar arası yardım özelliğinin daha da geliştirileceği belirtiliyor. Google Asistan özelliğinin daha iyi çalışabilmesi için oyun geliştiricilerinin bazı ipuçları koyması gerekiyor. Bu özelliğin diğerlerine göre geç yayınlanması bekleniyor. YouTube üzerinden yayın akışı ile ilgili de geliştirmeler mevcut. Ne yazık ki şimdilik LTE bağlantısı kabul edilmiyor. Uygulamayı kullanabilmek için cihazınızı WiFi veya kablolu olarak bir modeme bağlamanız gerekiyor. Microsoft xCloud Beta sürümü LTE desteklediği için Google’ın da bu konuda çalışma yapması bekleniyor.

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Google Stadia'yı beğendim fakat GPU makinesi şeklinde dağıtılsaydı istediğimiz oyunları kurardık. Konsol olarak tasarlanıp bazı oyunları içereceği için pek etkili olmaz.