Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition Çıktığında Eski Oyunlara Veda Edebiliriz!

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
in duyurduğu ve 2021 yılının Kasım veya Aralık ayında çıkması planlanan GTA: The Trilogy - The Definitive Edition bekleyen bir kesimi üzdü.
Elde edilen bilgilere göre Remastered paketinin içerisinde bulunacak oyunlar şunlar ;

unnamed.jpg

Evet, tartışmasız 'in yapımı olan Grand Theft Auto serisinin en iyi serileri liste içerisinde bulunuyor. Peki ya GTA: The Trilogy - Definitive Edition paketi GTA 6'nın çıkışını geciktirir mi?

GTA 6'nın yıllardır çıkmasını bekliyorduk fakat çıkmamıştı. Muhtemelen
hâlâ 'Grand Theft Auto: VI' oyununun temellerini atıyor olacak ki 'GTA: The Trilogy - The Definitive Edition' serisi bizi karşılıyor.

Yeni paketin çıkması Grand Theft Auto hayranlarına büyük bir moral kaynağı olacaktır. Ve muhtemelen 'Grand Theft Auto: VI'' için bizleri yine uzun bir süre bekletecektir.

Evet şimdi ise bir iddia sonucu ortaya çıkan söylentiler var ; "Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition çıktığı süreçte serinin oyunlarının orjinal sürümleri platformundan kaldırılacak!"

Oyunların platformundan kaldırılma sebebi elbette daha fazla satış yapabilmesi için, hatta bu olayın örneğini oyunu çıktığında, oyununun içerisinde bulunan 'Online' özelliğinin kaldırılması ile görmüştük. Fakat bu üç dev oyunun listeden kaldırılması bu oyun fanlarını devreye soktu ve bazı kullanıcılar bu konu ile ilgili 'e eleştiriler savurdu.

Eğer sizde bu üç muhteşem oyun listeden kaldırılmadan satın almak istiyorsanız deriz!

Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
Gayet açık bir şekilde anlatmışsın, acaba Türkiye pazarına özel fiyatlandırma yapacaklar mı merakla bekliyorum.

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
Gayet açık bir şekilde anlatmışsın, acaba Türkiye pazarına özel fiyatlandırma yapacaklar mı merakla bekliyorum.
Merhaba yorumunuz için teşekkürler,

hiç sanmıyorum, fakat fiyat beklenilenden daha büyük olur ise belki Rockstar Games özel fiyatlandırma yapabilir. Umarım yapılır yoksa 'Korsan Oyunculuğa' başvurulacağını düşünüyorum..

Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
70 Dolar olarak açıklamış diye gördüm, bizim için uçuk bir fiyat.
Merhaba yorumunuz için teşekkürler,

hiç sanmıyorum, fakat fiyat beklenilenden daha büyük olur ise belki Rockstar Games özel fiyatlandırma yapabilir. Umarım yapılır yoksa 'Korsan Oyunculuğa' başvurulacağını düşünüyorum..

Elite madenci.
Discord
70 Doları bizde Türk Lirasına çevirip satacaklarını sanmıyorum. Steam Türkiye için özel fiyatlandırma yapar diye düşünüyorum.

Seçkin madenci.
Discord
vaster#2123
70 Doları bizde Türk Lirasına çevirip satacaklarını sanmıyorum. Steam Türkiye için özel fiyatlandırma yapar diye düşünüyorum.
Umarım yapar, yapması gerekiyor aslında. Eğer yaparlarsa çok iyi olacağından eminim. Ama özel fiyatlandırma olduktan sonra yine çok ucuz bir şey yapmazlar ücreti. :)

70 ABD Doları eşittir: 642TL
Muhtemelen bizde ise 250 veya 200 Türk lirasına piyasaya sürülür diye umuyorum. Aksi takdirde durum çok vahim..

Elite madenci.
Discord
PoyrazBariskan#2329
Umarım yapar, yapması gerekiyor aslında. Eğer yaparlarsa çok iyi olacağından eminim. Ama özel fiyatlandırma olduktan sonra yine çok ucuz bir şey yapmazlar ücreti. :)

70 ABD Doları eşittir: 642TL
Muhtemelen bizde ise 250 veya 200 Türk lirasına piyasaya sürülür diye umuyorum. Aksi takdirde durum çok vahim..
200-250 gibi bir fiyata çıkarsa mükemmel olur bence, indirim pc tarafında yani steam tarafında biraz daha muhtemel gözüküyor ancak ps4-ps5 tarafında 600-700 lira ödeyeceğimiz kesin gibi :(.