Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Günlük / Haftalık / Aylık | İstediğim günde ,saate sunucumda oto-event olsun. Hemen içeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elite madenci.
Discord
Mrtol arkadaşımız size yardımcı olur.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Madem skript kullanılacak neden bu eklentiye gerek var skript ilede zamanlama olayı yapılabilir?

Elite madenci.
Discord
Sonmeznw tarafından silindi

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Skript hiç stabil değil bu konularda, skriptle hergün saat tam 15:00 da bir komut verdirebilir misin ?
verdiremezsin.
Verdirebilirsin Skript'in s sinden anlamadan gelip boş yorum yapmayın afedersiniz ama tam anlamıyla cahilsiniz araştırmadan konuşuyorsunuz yaklaşık 2 satır sizin yapamazsınız dediğiniz olay yapamadığınız sistemin stabil olup olmadığına nerenizden karar verdiniz?

ayrıca bu yapamazsınız dediğni sistemi
6. ayın 15 inde saat 20.00 saniye 45 i bile algılatabilirsin bırak dakikayı saniyeyi algılatırsın saniye yaklaşık 2 satır kodcuk bunu algılamak.

Son düzenleme:
Elite madenci.
Discord
Sonmeznw tarafından silindi

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Buyrun yazın bekliyorum bana hergün saat 15:00 da sunucuya istediğim komutu gireyim ?
Burası eklenti kategorisi ve ben kullanıyorum skript ile zaman olayını artık para versenizde yardımcı olmam size.

Seçkin madenci.
Discord
Birisi konu açarsa skript yardım kategorisine ben ilgilenirim sen hiç merak etme
hem eklenti paylaşıyorsun bu eklentinin yapacağı bazı işlevleri skript ile yaptırmamızı söylüyorsun o halde bu eklentiye ne gerek var bu eklentinin yanında skript kullanılacaksa eklentinin sağladığı zaman olayı skript ilede yapılabilir gelip burada boş yapmayın skript yardımı konusu açsaydınız yardımcı olurdum sizin yapamamanız başkasının yapamayacağı anlamına gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...