Satış: HDOCraft Ultra Op SkyBlock Plugin Paketi | V1.0 | Tamamı Kendi Maplerimiz ve Ayarlarımız

MinecraftTR 3,181 Konusu 18,260 Mesajı ve 5,502 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

mhakanki

★ Tanınmış Kişi ★
Konu Sahibi
Onaylı Satıcı
8 Mart 2019
84
20
396
39
Mersin
www.hakandedeoyunda.com
EXP
341.63
Ultra Op SkyBlock Plugin Paketime Hoş geldin.

HDOCraft’ı için özel olarak hazırlanmış, Tüm Map’lerin tarafımızdan özel olarak hazırlandığı, plugin’lerin tamamının özel olarak config edildiği, daha önce hiç görmediğiniz sistemlerin yer aldı plugin paketimi sizlere sunmaktan mutluluk duyarım.

images.png

SERVERDEKİ WARPLAR'DAN GÖRÜNTÜLER

1.png

2.png

kasalar.png

edit.png
arena.png

SERVERDEKİ EVENTLER

• Aylık Ödüllü Balıkçı Adam Eventi​
  • Aylık Ödüllü Parkur Yarışmaları​
  • Özel Büyülü Event (Magical Event)​
  • Özel Çekiliş Eventi​
  • Saatlik, Günlük ve Kurucuya Özel Eventler​

HDOCRAFT’A ÖZEL SİSTEMLER

• Klasik SkyBlock Server’i unutun. Özel Çiftlik sistemi ve Toplayıcı sistemi ile daha önce görmediğiniz bir deneyime hazır olun.
  • Özel balıkçı adam sistemimiz sayesinde Server’de balık tutmak için oyuncular sıraya girecek. Aynı zamanda klasik balıklar bizde yok. Tuttuğunuz balığın boyutu kilosu önemli.
  • Askeri rütbe sistemi sayesinde oyuncularınız çok eğlenecek.
  • Özel Level sistemi sayesinde oyuncular kaç kez öldü, öldürdü, oyunda kaldıkları zaman neler yaptı gibi bilgiler sayesinde oyuncular klasik EXP sisteminden kurtulup eşsiz bir level sistemi ile karşılaşacak.
  • Artık ada sınırlarınız güvende. İzin vermediğiniz kişiler adanızı bile göremeyecek.
  • Özel kit sistemi ile oyuncular artık essantials ın sıkıcılığından kurtulacak.
  • Onlarca skript sayesinde çok keyifli bir deneyim yaşayacaklar.

ASLINDA BİTMEDİ ANLATILACAK DAHA O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ.

İSTERSENİZ SÖZ BİTSİN VİDEO BAŞLASIN.

SATIN ALMAK İSTEYENLER İÇİN LİNK
http://hakandedeoyunda.com/market/plugin-paketleri

SAĞLIKLI GÜNLERİM DİLERİM..

NOT: Ücretli pluginler jar dosyasız configle verilmiştir.

Ekli dosyalar

mhakanki

★ Tanınmış Kişi ★
Konu Sahibi
Onaylı Satıcı
8 Mart 2019
84
20
396
39
Mersin
www.hakandedeoyunda.com
EXP
341.63
Sunucunun haritaları geliştirilmeli
ve dağa güzel özellikler beklerdim
Teşekkür ederim ilginiz için. sunucu haritalarının tamamı kendi yapımız dünya üzerinde örneğini göremezsiniz. sistemlerde hazır sistemler değil. pluginlerin çok gelişmiş hali.

Kullanıcı isterse özel sistemler yine eklenir basit işler bunlar..

Teşekkürler..

Asrin

★ Tanınmış Kişi ★
15 Aralık 2018
75
11
396
EXP
872.77
Paketi satın almış birisi olarak çok güzel tek sıkıntısı epic spawner ve epic farming ve epic level verilemesi ondan başka harika bi paket gerek menuler özgünlük vs vs harika başarılar.

mhakanki

★ Tanınmış Kişi ★
Konu Sahibi
Onaylı Satıcı
8 Mart 2019
84
20
396
39
Mersin
www.hakandedeoyunda.com
EXP
341.63
Paketi satın almış birisi olarak çok güzel tek sıkıntısı epic spawner ve epic farming ve epic level verilemesi ondan başka harika bi paket gerek menuler özgünlük vs vs harika başarılar.
İlginiz için teşekkür ederim. Yakın bir zamanda güncellemeler de gelecek. Hepsini ücretsiz temin edeceğim size.

Hellion

Yeni Üye
10 Mayıs 2020
46
10
6
EXP
930.73
Discord
Koray#3585
Umarım bir süre sonra bütün OpSkyBlock sunucusu açanlar bu plugin paketiyle donatılmış olmaz :)
Ben açıkçası tek bir PL paketine bu yüzden karşıyım bence PL paketleri ve haritalar kişiye özel olmalı tabi bunu sağlamakta oldukça zor,zor olduğu için fiyatıda yüksek olur. Ancak paylaştığınız plugin paketi oldukça bütçe dostu ama dediğim gibi umarım küçük sunucuların çoğunda bu plugin paketindeki haritaları görmeyiz veya plugin paketini oluğu gibi kurup açmazlar yeni şeylerde eklerler. :)
Plugin paketi alanlarla plugin paketini editlemesi için özel olarak iletişim kuruyor musunuz bilmiyorum ama bence yardımcı olmalısınız.
Hatta Plugin Paketini sunucuya göre editleyip (HDO yazan yerlere Sunucunun kısaltmasının yazılması gibi) hizmetleride verip bir miktar ücret arttırması yaparak alıcınızı artacağınızı düşünüyorum. Bunu nasıl yapacağım derseniz plugin paketinizin içeriğini tam bilmiyorum
ama birisinin sunucusunu editlerken parayı alıkdıktan sonra şu tarz bilgileri isteyebilirsiniz
Sunucu Adı
-
Sunucu Kısaltması
-
Sunucu Sürümü
-

Chatteki otomatik mesajlarda,menülerde HDO yerine alan kişinin sunucu kısaltılmasını ekleyebilirsiniz bu sorular örnektir ancak kaliteyi ve satışı arttıracağını düşünüyorum.
Not: Videonun sonunda yazdığım bazı şeylere açıklama getirilmiş ancak o 15 kişiyle kalacağını düşünmüyorum umarım elden ele dolaşmaz :)

Emeğe Saygı,Elinize Sağlık.

Son düzenleme: