Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Heeey! Bütün korumaların yarısı tek konuda tıkla ve hemen bak.

Seçkin madenci.
Discord
! Anıl.sh#0001
Herkese selam MinecraftTR sakinleri

Ben Anıl belki tanıyorsunuzdur KeskinCan işte :)

Hemen konumuza uçan tekme atarak giriş yapalım

Hazır dosyaları almak için isterseniz bana direk Discord üzerinden ulaşa bilirsiniz.

1) İsim buglarını önlemekten başlayalım hemen o zaman;

2) Harita Dızcılarını engelleme 3 adet yöntemi bulunuyor hepsini bırakıyorum;

ModChecker içinde Discord üzerinden bana ulaşa bilirsiniz.

3) Crash engelleme ve bir çoğu var bunlarında hazır dosyalarına Discord üzerinden ulaşabilirsiniz;

4) Crash Paket koruması;

5) KickALL Bugunu ortadan kaldırma

6) Ücretsiz Bot koruması;

7) BungeeCord İP bugu önleme;

Konuya yorum yapmayı vede bi Like atmayı unutmaz isen çoook sevinirim <3

Discord Adresim:

! Anıl#6559

Zzz
Discord
alqnbei#1337
Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Eline Sağlık

Seçkin madenci.
Discord
Tüm bunları silin..

ExploitFixer yükleyin.

İp koruması için hiçbir eklenti kullanmanıza gerek yok tüm sorunu Windows Firewall ile çözebilirsiniz.

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Konuya biraz eleştirisel yaklaşmak zorundayım. Tüm herkesin yararına olsun diye. Paylaştığın 3 yol da maalesef ki harita hırsızlarına engel olmuyor. NoProxy bot koruması da bildiğim kadarıyla aynı ipden gelen farklı proxylere sahip botları engelliyor. Farklı iplerden gelen botları engelleyemiyor. Yani, yeri plugins dizini değil geri dönüşüm kutusu. Crash için paylaştığın eklentiler de yetersiz kalıyor, hepsini teker teker tecrübe edindim. ModChecker ise sadece clientin belirli bir isim ile girişini engelliyor. Clientin ismini değiştirip yine giriş yapabilirler maalesef ki. Eğer ki bu konuyu 2017 veya 2018 de paylaşsaydın belki birilerinin işine yarayabilirdi. 2020'deyiz, zibilyon tane farklı saldırı methodu var. Eski pluginlerle korunmak maalesef ki mümkün olmuyor.

Bot Koruması Olarak: Videodaki koruma tamamen ÜCRETSİZ ve kaliteli. Konuya ekleyebilirsin. Başarılar.

Seçkin madenci.
Discord
Konuya biraz eleştirisel yaklaşmak zorundayım. Tüm herkesin yararına olsun diye. Paylaştığın 3 yol da maalesef ki harita hırsızlarına engel olmuyor. NoProxy bot koruması da bildiğim kadarıyla aynı ipden gelen farklı proxylere sahip botları engelliyor. Farklı iplerden gelen botları engelleyemiyor. Yani, yeri plugins dizini değil geri dönüşüm kutusu. Crash için paylaştığın eklentiler de yetersiz kalıyor, hepsini teker teker tecrübe edindim. ModChecker ise sadece clientin belirli bir isim ile girişini engelliyor. Clientin ismini değiştirip yine giriş yapabilirler maalesef ki. Eğer ki bu konuyu 2017 veya 2018 de paylaşsaydın belki birilerinin işine yarayabilirdi. 2020'deyiz, zibilyon tane farklı saldırı methodu var. Eski pluginlerle korunmak maalesef ki mümkün olmuyor.

Bot Koruması Olarak: Videodaki koruma tamamen ÜCRETSİZ ve kaliteli. Konuya ekleyebilirsin. Başarılar.
Paylaştığın bot koruması Vip Attack saldırısı yerse BungeeCord OVH AntiDDOS Pro'nun CPU'sunu sever.

Gerçi OVH AntiDDOS PRO Alabilen adam bot koruma plugininiede para verebilir.

Ama tr.sh yı açarsanız

Vede şu linkteki korumayı yaparsanız bu plugin ile asla bot yemezsiniz :))

Koruma_1.sh saniyede gelen 300 bot sayısını 20 ye düşürüyor çok iyi birşey bizzat denedim Vip attackda 2 saniyede banlanan ip adresi 1000 olurken bu koruma_1.sh'yi açarsanız 200 oluyor :)

Seçkin madenci.
Discord
Bu eklenti korumalarını yetersiz buldum. Bunlardan birkaçı güncel değil ve yeterli değil.