minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Forum Oyunları Hikaye Oluşturalım.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ARKADAŞLAR MERHABA İŞTE FORUMDA BOM VEYA TUTTU TUTMADI OYNAYARAK FAZLA MİNECOİN ELDE EDEMEYİZ VEYADA EĞLENEMEYİZ.
EN İYİSİ BİR HİKAYE BAŞLATALIM VE O HİKAYEYİ DİĞER KİŞİ BEKLESİN. KARIŞIKLIK OLMAMASI İÇİN DİKKATLİ OYNAYALIM.

Herkes Max 3 cümle kurarsa daha iyi olur.

Hikaye Başlığı: Bir gün minecrafttr discorduna gittim ve elinde bıçaklı 3 arkadaşın kavga ettiğine tanık oldum.​

Rec, Play, Pause!
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
1
Discord
Valiant#5629
Geçen Batihost ofisine giderken yolda serseriler çevirip başka host kullan dediler bıçak çektim öldürdüm hapse girdim sonra hapisde şişlediler öldüm mezardan yazıyorum. (Evet, çok boş yaptım, biliyorum.)

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
Geçen Batihost ofisine giderken yolda serseriler çevirip başka host kullan dediler bıçak çektim öldürdüm hapse girdim sonra hapisde şişlediler öldüm mezardan yazıyorum. (Evet, çok boş yaptım, biliyorum.)
+++ Mezardan yazmakta hoş aslında gençler, ama şimdi benim kafamda bir soru takıldı benim makinenin günü geldi ben onu ödeme gidiyordum şimdi ben bu faturayı nasıl ödicem hemen mezardan çıkmanın bir yolunu bulmam lazım önce etrafımdaki beyaz çarşafı yırttım şimdi ise tabutun tahtalarını kırıyorum...