minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Hub Sunucu Kurmak İstiyorum Nasıl Kurarım Acil Yardım

Elite madenci.
Discord
Busiriss#4862
Arkadaşlar Hub Sununcu Kurmak İsitiyorum Aynı CraftRise Veya SonOyuncu Gibi Tabi Oyle Her Oyun Olmicak Sadece Factions Ve SkyBlocuk Kurmak İsitiyorum Ama Kuramıyorum Lobiyi Nasıl Ayarlicam Nasıl Suncuları Bileştircem Lobiden Oyunlara Nasıl Geçekler Bangicorrd Denedim Ama Pek Anlamış Deyilim Factions Ve SkyBlcuk PAKETLERİ Var Elimde Ama Lobiyi Naısıl Hparım Ve Bileştirim Suncuları Bilmiyorum Yardım Lütfen Bide Kaç Gb Olmalı En Fazla Bunuda Soyleyin Ona Göre Yükseltim

Seçkin madenci.
Discord
Öncelikle BungeeCord sunucu kurmak için BatıHostun kurallarına göre min. 8 gb Ram'e sahip olman gerekir ama BatıHost hariç bir yerde kuracaksan min. 512MB zorunludur BatıHostun eski görevlililerinden olan Berkant abinin
bu videosu işini çok rahat görecektir hem hazır paketlerden bahsediyor hemde anlaşılabilir bir dille Kurmayı gösteriyor. Lobi olayına gelirsek bir tane ÇakmaLobi bir tanede Normal Lobi ye ihtiyacın var çeşitli forumlarda ve Batıhostun hazır paketlerinde Lobileri hazır ve ücretsiz olarak kullanabilirsin. Başarılar

Zzz
Discord
alqnbei#1337
heaven is not real#4097 discord ekle sorularını cevaplıyayım

Seçkin madenci.
Discord
Arkadaşlar Hub Sununcu Kurmak İsitiyorum Aynı CraftRise Veya SonOyuncu Gibi Tabi Oyle Her Oyun Olmicak Sadece Factions Ve SkyBlocuk Kurmak İsitiyorum Ama Kuramıyorum Lobiyi Nasıl Ayarlicam Nasıl Suncuları Bileştircem Lobiden Oyunlara Nasıl Geçekler Bangicorrd Denedim Ama Pek Anlamış Deyilim Factions Ve SkyBlcuk PAKETLERİ Var Elimde Ama Lobiyi Naısıl Hparım Ve Bileştirim Suncuları Bilmiyorum Yardım Lütfen Bide Kaç Gb Olmalı En Fazla Bunuda Soyleyin Ona Göre Yükseltim
Emirhan sorunun çözüldüyse belirtir misin?

Seçkin madenci.
Discord
ϟ Selim Akoguz#9572
Bungeecord kurarak kurabilirsin
daha fazla yardım için ! Selim#9572
boş zamanımda yardım etmekten memnunluk duyarım

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Sorun çözüldüyse lütfen çözüldü olarak değiştirin konunuz hala yardım bölümünde barınmaktadır.

Elite madenci.
Discord
Busiriss#4862
Elite madenci.
Discord
Busiriss#4862
İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368