minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

İlk defa server aldım başlatamıyorum lütfen yardım edin !!!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Serverimi aldım uzak masaüstü baglantısına giriş yapabiliyorum Serveri başlatıyorum ama 20 30 sn sonra kendiliğinden kapanıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin.

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Log kayıtlarınızı kontrol edin belki eklentilerinizde bir hata olabilir o yüzden sunucunuzu kapatıyordur.

Seçkin madenci.
Discord
Serverimi aldım uzak masaüstü baglantısına giriş yapabiliyorum Serveri başlatıyorum ama 20 30 sn sonra kendiliğinden kapanıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin.
Hosting'inin sağladı paketleri deneye bilirsiniz büyük bir ihtimalle sıkıntı kullandığın paketten kaynaklı.Daha detaylı anlatırsan yardım edebilirim.Mesela kapanırken ekran görüntüsünü atabilirsin.Spigot hatalıdır,Java bozuk,Eklentiler çakışıyor vb. olabilir o yüzden bir şey diyemeyiz detaylı attığın zaman yardım edebilirim.

Seçkin madenci.
Discord
Slausy#0001
sanırım spigot dosyanız sıkıntılı olabilir veya herhangi bir properties ayarıda olabilir eklentide olabilir log dosyasını atmazsan bilemeyiz log dosyasını atmalısın :) genellikle bu sorunlar spigot dosyasında başlat bat dosyasında ve hatalı pluginlerde oluyor bazende yüksek cpu ve ram kullanımından olur aldığın hosting şirketinin verdiği plugin paketini kurmalısın eklenti fln çakışıyor olabilir