Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım İNDİRME LİNK İ KOYULDU MorthyNW Plugin Paketi By Bimpoşeti

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
SCORE BOARD
4277
4278
TAB
4279
SIRALAMA(ADA KURULDUKCA LİSTE UZAR)
4280
NPC LER
4281

WARP MENU
4282
KİTLER
4283
MARKET
4284
KASALAR
4285
MAP
SPAWN
4286
spawn2
4287
KASALAR
4288
VE ARENA
4289

İNDİRME

virus total
;
Yeni Paket Ler Discord Adresmizde Cikcaktir

Ekli dosyalar

• 1574111311320.png
    1574111311320.png
    436.6 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Paket içeriğinde çok fazla aşırıya kaçılmış dağınık eklentiler var. Hepsini topladığımızda daha az boyutlarda daha güzel paket ortaya çıkartılabilir. Hata çıkartan eklentiler var galiba Kırmızı renkte çıkmış. Bunları düzeltip tekrardan atmanı tavsiye ediyorum. Ek olarak virüstotal koymayı unutmayınız. İndirme linkide gördüğüm kadarıyla yok.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Paket içeriğinde çok fazla aşırıya kaçılmış dağınık eklentiler var. Hepsini topladığımızda daha az boyutlarda daha güzel paket ortaya çıkartılabilir. Hata çıkartan eklentiler var galiba Kırmızı renkte çıkmış. Bunları düzeltip tekrardan atmanı tavsiye ediyorum. Ek olarak virüstotal koymayı unutmayınız. İndirme linkide gördüğüm kadarıyla yok.
denemek amaclı 2 server actım vds den /tps komutunda 20 yazıyodu dagınık eklentilere goz atcam
Ve ilk paketim o kadar abartılı tecrübeli degilim
yorumun icin teşşekur ederim

Elite madenci.
Discord
Busiriss#4862
güzel paket birdaha geliştir kendini birdaha düzenle çok güzel pl olur o ama gayet güzel

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
güzel paket birdaha geliştir kendini birdaha düzenle çok güzel pl olur o ama gayet güzel
teşşekürler yorumun için

BUGUN PAKETİ BİRAZ DAHA GELİŞTİRİP İNDİRME LİNK İNİ KOYCAM 2 GÜN SONRA SİLCEM İYİ FORUMLAR

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Keşke daha optimize, daha iyi türkçeleştirilmiş ve göze hoş gelen renkleri kullanarak bir proje ortaya çıkarsaydınız.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord