Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

İnfumia ekibinden ve platform üyelerinden özür diliyorum.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ϟ Crake#3289
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi ileteyim.Infimua'nın bu konu içerisinde dediklerine katılıyorum ve dava işleminede devam etmelerini savunuyorum. İnşallah arkadaş bir daha böyle bir durum ile karşılaşmamak için ayağını denk alır.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Susturucu Harun x3000, bu yeni model. Vurdum mu susturuyor.

Yeni bir Steve doğdu!
Onaylı Satıcı
Discord
discord.infumia.com
Susturucu Harun x3000, bu yeni model. Vurdum mu susturuyor.
Selamlar, benim ya da ekibin uyuyabildiğini düşünebilmek te yeni model işlemci kullanmak gibi unutmayalım.

Bura da adamı olgun davranışından dolayı tebrik etmem tekrar yapmaması gerektiğini söylemem ve üzülmemesini sağlamaktan başka birşey hedeflemedim ben ofisi arayalı uzun zaman geçti hedefleseydim konusunu açardım. az önce ki olayı da konuşmaları tehtidkar ve küçük yaştaki insanları bu konuların korkutuyor olmasından yazdım takım ismi vermeden yaptım çünkü olay için örnekleme yaptım. Ama Ayberk beni tanıdığından kendi takım adını ifşa etmeyi uygun gördü konuşulan konu da hukuk ofisinin yanlış bilgi vermiş olma ihtimali de var ben aradığımı ayberk e gösterdim kanıtladım. Ofisden aldığım bilgileri yazdım. Daha sonrasın da yani ben Türkiyeye döndüğümde ayberk ile bu konuyu görüşeceğiz olayların gelişmesi hakkında herhangi bir durum paylaşmayı planlamıyorum.

Diğer konulara gelecek olursak:
Üstün görme konusu:
forumlarda ün yapma peşinde hiç olmadım hiç bir foruma ne mojang partnerliğinde takımlarla uluslararası iş yapmamı yazdım ne de arkadaşlarım olarak gördüğüm insanlar hariç kimseye şu kişiler benle büyüdü dedim ne de şu sunucunun paketi aslında benim dedim şu kadar satış yaptım da demedim. Bugün bir kişi mojang partnerliğinde takımlarla çalıştım diyip satış yapmak istese çok iyi yapardı ben istemedim forumlarda uğraşmadım. bunları yaptıysam ve hatırlamıyorsam Allah affetsin. Türkiye de benim gibi ve benden iş konusunda iyi olan insanlar da var bir çoğu paranın kölesi oldular reklamdan reklama gittiler. Bu kadar şeye rağmen ben para değil dost biriktirmeye çalıştım.

2014 yılında piyasaya sürdüğüm eklenti paketiyle 2015 de açtığım ilk satış platformunu bas bas bağırmadım büyük satışlar beklemedim ücretsiz hizmet bili sağlamak istedim takım adına eklenti paketleri de paylaştık paylaşıldı . Ama ben bunları şu yorumuma kadar forumlarda pek dile getirmedim. Çıkıp satış yapmak için de bunları kullanmadım. Ama insanların yargıları yüzünden insanlara başkalarının kötülük yapmasından dolayı hep yanlış anlaşıldık. Elhamdülillah vazgeçmemek için çok çabalıyorum. Kimi kahramanlık yapıyor dedi kimi kralcılık oynuyor dedi kimisi Müslümanlığımdan dolayı saldırdı kısaca herkes hakkımda birşey dedi.

Şimdi nasıl oluyor da para/ün/şöhreti köşeye bırakıp dost biriktiren birisine kendini üstün görüyorsun diyebilirsin? Ben sadece haksız gördüğüme kibirlenen insana meydan okuyan insana yaptığımı yaptıklarımı anlatırım yaptıklarımı kendimi üstün görme olarak algılıyorsanız sizin yaptıklarımı üstün olarak algılamış olmanızdandır.

İnsanların işine karışma konusu;
Unutmamak gerekiyor ki forumlar topluma açık yerlerdir. Bireysel yorumlar elbette yapabiliriz her insanın kişiliği duruşu farklıdır kimisi korkutmayı seçer kimisi ciddiyeti seçer kimisi de vicdanlı olmayı seçer ben vicdanlı olmayı daha çok tercih ediyorum insanların üzülmesine ağlamasına çok dayanamıyorum bundan dolayı çok pişman edenler oldu 10 kere şans verdiğim de oldu yine olsa yine veririm buna isteyen enayilik desin isteyen belki bu insan da kendisini düzeltilir umuduyla affediyor desin artık pek umursamıyorum. Şu hareketim bile kahramancılık oldu oysa ben başka kimseye ne kabadayıcılık yapıyorlar diyip aşşağıladım nede yasal kabadayıcılık oynamayı bırak gibi yazı tutumları sergiledim. Sizin cümleleriniz de gizliden gizliye bunlar gibi.. Kahraman mı oluyorum ben bunu yaptığım için? Veya siz topluma açık alanlarda forumlar da bunları yazınca yasal kabadayı mı oluyorsunuz? Siz kabadayı değilseniz bende kahraman değilim.

Velhasıl velkelam hakkımda çok şey diyenler oldu ön yargılı yaklaşan oldu iyi niyetimden dolayı kahramanlık sanan oldu insan kendinden bilir işi derler ya hani. O cümlede genelleme yaptığınız dan net olarak tavrım size değil, benim kişiliğim iyimser ve küçükleri koruyucu.

Konuyla alakasız ama Turabiyi pek sevmem söz Mevlanın bana da bu videoyu değer verdiğim bir abim atmıştı.
Kısacası herkes birşeyler diyor. Herşeye verecek bir cevabım da var. Konuyu uzlaşmak için kendimi açıklayarak ve konuyu kapatma isteğiyle yazdım yine de yorum atacaksan Türkiyeye döndüğümde daha iyi İnternet ve telefon dışı bir sistemden cevap yazarım.
Yazmışsın, yazmışsın yine yazmışsın. Senim hayat felsefen ya da karakterin olarak küçükleri koruma girişimini burada beğenmeyecek kimse yoktur diye umuyorum. Ama bilinmesi gereken bir şey daha var. İnsanların haklarına saygı duymak. Sırf küçük diye ya da sırf 17 yaşında diye o çocuğa bunu demen bizim haklarımızı görmezden gelip bencilce davranmana neden oluyor. Bununla beraber yapan 1 kişi ve asıl dava edilecek arkadaş bu metni yazmış ve 18 yaşındadır. Yani anlayacağın, 13 yaşında gördüğünüz adam kendi haklarını koruyabilecek yaştadır.

Ustun görme konusu: Kusura bakma telefonumun ekranı kırık olduğundan maalesef kalınlaştıramadım yazıları. Neyse, ustun görme de bahsettiğin mojang partnerliğidir şusur beni pekde ilgilendirdiği söylenemez. İnsan yaptığıyla diğerinin önüne geçemez. Kanıtlanmış ve o firmalarca yazılı belgeli imzalarla övünür. Ama yine de merak ediliyorsa iletmek isterim, ben buforuma ilk konuyu açtığımda kamera sistemleri vb. Yazmıştım. Yine senin gibi yani senin bakış açına benzeyen biri çıkıp HADİ LEN ATMA gibisinden mesajlamıştı. Şimdi ne oldu biliyor musun? Mesajı kaldırdım, çatır çatırda kamera sistemi kuruyorum. Kim biliyor kimse? Ben olsam yaptıklarımı bu kadar söylemem. Keza bizim şu an yaptığımız satacaklarınız konularında reklam konusu sadece. Bunu da abartmaya çalışmayın.

İnsanların işine karışma mevzusu; Siz değil miydiniz, paketi değiştirdik ben yardım ettim diyip sadece renk değiştiren? Bundan 1 ay sonra paylaştıklarını öğrendik. Ne değişti? Sen konuştun, gereksiz cesaretlendirdin ve sayende oluştu. Şimdi de senin yardım çabanın tohumlarıyla kavga ediyoruz.

Neyse bu konuşma burda bitmiştir. Harun Turkiyeye geldiğinde harunla aramdaki mesele kapatılır. Kendisi ile 1-1 ilişkim kendisine kalır. Hepiniz sağlıcakla kalın.

Seçkin madenci.
Discord
Merhaba Ben Yiğit bir minecraft sunucusuna ortak olarak Barış adlı kişinin güvenini kazanıp makinesini aldım ve makinesinin içindeki infumianın ürününü makinesinden aldım yani barışı kullanmış oldum ve dolandırmışlığım yetmemiş gibi kendi sunucumda kullandım sayemde benim makineme giren kişiler dosya.tc sitelerde paylaştı benim yüzümden başka bir kişi hakkında suç duyurusunda bulundular suçumu üstleniyorum kendileri ulaştım insanları dolandırarak paketi çaldım. Yayılmasına sebep oldum. Şimdi ise hakkımda olacak her şeyden sorumluyum. İnfumia ekibinden, müşterilerinden ve üyelerinden gerçekten çok özür dilerim.bununla beraber hakkımda oluşacak davadan dolayı sanalı bırakıyorum

hoşça kalın,
sevindim, seni bir daha buralarda görmemek dileğiyle <3

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi ileteyim.Infimua'nın bu konu içerisinde dediklerine katılıyorum ve dava işleminede devam etmelerini savunuyorum. İnşallah arkadaş bir daha böyle bir durum ile karşılaşmamak için ayağını denk alır.
Tamam Haksız Fakat Bir Plugin Paketi Yüzünden'de Dava açılmaz Discord larına baktım büyük bir ekip leri var o Yeni Bir Paket Yapmaları Cok Uzun sürmez