Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

İZMİRMC » Survival | Play.izmirMC.Com | VERSİON ..:::( 1.15.2 - Daima Son Versiyon! ):::.

Sunucu IP Adresi
play.izmirmc.com
Oyun Sürümü
1.15.2
Sunucu Slotu ∞
Limitsiz
Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Sunucuya gelecem gelecem gelecem dedim bir türlü gelemedim şimdi geliyorum :)

Seçkin madenci.
Discord
güncel

güncel

güncel

güncel

güncel

Artık tek bir komutla kırdığınız eşyaların otomatik olarak üzerinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

güncel

oyun içi kayıt olma sistemi aktif edildi artık siteden kayıt yaptırmanıza gerek yok.

servere otomatik eşya toplama eklendi, aktif etmek için /ototopla

Seçkin madenci.
Discord
Konu tasarımı süper...........

Seçkin madenci.
Discord
Birinin geri döndüğünü görüyorum, başarılar diliyorum. ;)

Seçkin madenci.
Discord
Birinin geri döndüğünü görüyorum, başarılar diliyorum. ;)
Biz dönüyoruz ama birileri bizi dibe çekmekle meşgul, lakin bizi kimse tutamaz diyormuşum :D

yakında bizi dibe çekmeye çalışanların tapelerini yayınlamayı düşünüyorum hepsi elimde kayıtlı hazır ve nazır vaziyette..

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Güzel görünüyor, Başarılar...

Seçkin madenci.
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucu ile ilgili bilgi verilmemiş ve okadar resime gerek yoktu resimlet shader ile çekilse dağa iyi olabilir.

Seçkin madenci.
Discord
Sunucu ile ilgili bilgi verilmemiş ve okadar resime gerek yoktu resimlet shader ile çekilse dağa iyi olabilir.
Ben daha çok gerçekçilik peşindeyim, Benim sunucuma giricek insan ne görücekse onun resimlerini koydum,Shader ile çekmesinide bilirdim. Ayrıca sunucu özellikleri yazıyor siz görmemişsiniz :

+ac

farm kazancınız 3 katına çıkartıldı,reaksiyon ödülü düzenlendi artık güzel para verecek, vote ödülleri düzenlendi,claim bloğu satın alma 15tl ye çıkartıldı.dinar ile spawner kasası anahtarı alma aktif edildi,spawner kasası aktif edildi,Balık eventi ile verilen ödüller de düzenlendi.

Güncel

bilgisayarım 1.13 ü kaldırmıyor diyenlere bir video yayınladım konuyada ekledim izleyebilirsiniz, server aktif +20 online ile...

güncel