• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

İZMİRMC » Survival | Play.izmirMC.Com | VERSİON ..:::( 1.14.2 ):::.

successed

Tüccar
yakında bizi dibe çekmeye çalışanların tapelerini yayınlamayı düşünüyorum hepsi elimde kayıtlı hazır ve nazır vaziyette..

CraftRosi

Vatandaş
Sunucu ile ilgili bilgi verilmemiş ve okadar resime gerek yoktu resimlet shader ile çekilse dağa iyi olabilir.

successed

Tüccar
farm kazancınız 3 katına çıkartıldı,reaksiyon ödülü düzenlendi artık güzel para verecek, vote ödülleri düzenlendi,claim bloğu satın alma 15tl ye çıkartıldı.dinar ile spawner kasası anahtarı alma aktif edildi,spawner kasası aktif edildi,Balık eventi ile verilen ödüller de düzenlendi.

successed

Tüccar
bilgisayarım 1.13 ü kaldırmıyor diyenlere bir video yayınladım konuyada ekledim izleyebilirsiniz, server aktif +20 online ile...

Starmade

Tüccar
Sunucunun konu tasarımı güzel fakat bu kadar çok fazla mesaj atmak zorunda değilsin :)

successed

Tüccar
Sunucunun konu tasarımı güzel fakat bu kadar çok fazla mesaj atmak zorunda değilsin :)
Bir sıra yaptım ve konuları güncellerken hepsine birden mesaj yazıyorum, Bu durumdan dolayı sanırım survival kategorisinde en çok okunan konu benim konum.

Starmade

Tüccar
Bu mesajı Tekrar Tekrar göndermek zorunda değilsin

Starmade

Tüccar
Kardeşim Lütfen Sunucu hakkında ''güncel'' mesajlarını atma burada başka konu açanlar var ve bunun yasak olduğunu bilmiyormusun

1 ay geçince Yeni Konu daha açıp sunucu tanıta bilirsin fakat Bu sunucu duyurularını Foruma yazmak yasak güncel, herkese event, sunucu bakımda gibi mesajları atmak zorunda değilsin.

successed

Tüccar
Kardeşim Lütfen Sunucu hakkında ''güncel'' mesajlarını atma burada başka konu açanlar var ve bunun yasak olduğunu bilmiyormusun

1 ay geçince Yeni Konu daha açıp sunucu tanıta bilirsin fakat Bu sunucu duyurularını Foruma yazmak yasak güncel, herkese event, sunucu bakımda gibi mesajları atmak zorunda değilsin.
Yetkili olmayan birinin bana yazdıklarını değerlendirmiyorum, Kusura bakmayın.

successed

Tüccar
Sürüm 1.14.2 ye yükseltildi, Böylelikle türkiyedeki ilk 1.14.2 survival sunucu olmuş durumdayız.

successed

Tüccar
1.14.3 Sürümü çıkar çıkmaz direkt veri kaybı olmadan geçiş sağlayacağız. Bu anlamda türkiyede en son versiyon sürümü kullanan "TEK SURVİVAL" serveri olmaya devam edeceğiz. Hedefimiz türkiyeye son versiyon hizmet sunabilmek. Lag problemleri %70 oranında çözülmüştür.

successed

Tüccar
Güncel, 1.14.3 sürümünü canı gönülden bekliyoruz, çıktığı gibi aktif edeceğiz bilginize.

successed

Tüccar
( Bu server daha önce açılmıştır, Ben burda kasamam beni keserler vs diye düşünmeyin,
çünkü serverimize giren oyuncuların pvpleri otomatik olarak kapatılmaktadır.
Siz istediğiniz zaman pvp yi açabilirsiniz. Komut: /Pvp Toggle )