minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Yardım Java edition Minecraft 1.19.3 sürümüne Shader ve Optifine nasıl kurulur lütfen yardım edin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Java edition Minecraft 1.19.3 sürümüne Shader ve Optifine nasıl kurulur lütfen yardım edin.

Elmas madencisi.
Discord
Minecraft 1.19.3 sürümüne shader ve Optifine kurulumu oldukça kolaydır. İşte adım adım nasıl yapacağınızı açıklamaya çalışacağım:

1. Optifine Kurulumu:

1. Optifine web sitesine gidin:
  2. "Preview Versions" bölümünden en son sürümü seçin ve indirin.
  3. İndirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve "Install" düğmesine tıklayın.
  4. Kurulum bittiğinde, Minecraft Launcher'da "Installations" sekmesine gidin ve yeni bir kurulum oluşturun.
  5. "Version" seçeneğini "Optifine" olarak değiştirin ve kurulumu tamamlayın.

1. Shader Kurulumu:
  2. Shader modunu indirin. (Örneğin: )
  3. İndirdiğiniz dosyayı açın ve "shaderpacks" klasörüne kopyalayın. Bu klasör, Minecraft oyun dosyalarının içinde "Minecraft" klasörü altında bulunabilir.
  4. Minecraft Launcher'da "Options" sekmesine gidin ve "Resource Packs" düğmesine tıklayın.
  5. "Open Pack Folder" düğmesine tıklayarak, "resourcepacks" klasörünü açın.
  6. Shader dosyasının adını değiştirin ve ".zip" uzantısını silin.
  7. Minecraft Launcher'a geri dönün ve oyunu başlatın. Oyun menüsünden "Options" düğmesine tıklayın ve "Video Settings" seçeneğine gidin.
  8. "Shader Options" seçeneğine tıklayın ve "Shader Pack" düğmesine tıklayarak yüklediğiniz shader paketini seçin.
  9. Shader'ı etkinleştirmek için "Done" düğmesine tıklayın ve Minecraft'ı yeniden başlatın.
Bu adımları takip ederek, Minecraft 1.19.3 sürümüne shader ve Optifine kurabilirsiniz. Umarım bu yardımcı olur!