Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
MinecraftTR Reklam Alanı
AlenasNetwork.Com

Kahramanmaraş Depremi - AKUT Bağış

Fark Yarat
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
58
Tepki puanı
1
Puanları
215
Discord
Proomp#9980
Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki depremin insanlar üzerinde bıraktığı etkileri üzüntüyle izliyoruz. Deprem sırasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Deprem sırasında evlerinde zarar gören vatandaşlarımıza ve insanların içinde bulunduğu zor duruma dikkat çekmek isteriz. Ülke olarak birbirimize destek olmalıyız ve bu zor süreci insanların yanında olmak suretiyle atlatmaya çalışmalıyız.

Deprem sonrasında insanların yardım ihtiyaçlarını karşılamak adına birçok sivil toplum örgütü ve kamu kurumlarına bağışta bulunabiliriz. Bireysel olarak da elimizden geldiğince insanların yardımına koşabiliriz.

Kahramanmaraş halkına geçmiş olsun mesajı gönderiyor, hayatlarına dair tekrar eski haline dönebilmelerini diliyoruz. Bu zor süreçte yanlarında olduğumuzu unutmayın.

9DbKuev.png


Bugünden (06.02.2023) itibaren önümüzdeki 4 gün boyunca (10.02.2023'e kadar) kazandığmız paraların tamamını AKUT'a (Arama Kurtarma Derneği) bağışlayacağız

Maddi durumu yeterli olan kişilerin de bağışta bulunmasını temenni ederiz.

 
Fark Yarat
Katılım
10 Ağustos 2022
Mesajlar
58
Tepki puanı
1
Puanları
215
Discord
Proomp#9980
Daha önceden de dediğimiz gibi 4 günlük kazancımızın tamamını bağışladık, maddi durumu yerinde olanların da bağışta bulunmasını temenni ederiz.
fP279Sy.png
 

Üst