Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

KanCraft Sorunsalı

Seçkin madenci.
Discord
Merhabalar benim ismim Hüseyin KanCraftta 1 aydır yöneticilik yaptım ve Mert Seçkin denen şahısın nasıl bir pislik olduğunu gördüm ilk gittiğimde üyeleri 5 kişi çekiyordu ve insancıl bir şekilde ortak olmak istersen olabiliriz. Sunucumun üyelerine size getiririm ve bungeecord ile sunucunuzdaki modları çoğaltırız dedim ve tamamladı o gün ortaklığı yaptığımız an 20 kişi gördü ve başından sonuna kadar arkasında durdum birden LykiaCraft ile anlaşma yaptı Sezai isimli kişiyle bana yönetici verirken ona birden Kurucu verdi okey dedim üye sayısı fazla getirmiştir ve Sezai'nin yetkililerinede yönetici verdi yani bir sunucuda denetmen adam bile benle aynı role sahip oldu bunu görünce biraz şüpheli yaklaştım Mert son zamanlarda 50 TL ver 50 TL ver diye sıkıştırıyordu bende vericem sabır et ailevi sorunlarımdan veremiyorum sabır et dedim ve bugün tam 09.02.2021 tarihinde bir hattamın olmamasına rağmen reklam yapmama rağmen yetkimi birden alıp engelledi KanCraft baştan sona kadar sahipleri para göz olup yetkililerine küfür etmekle kalmayıp bir köle satın almış gibi bağırıyordu ortaklaştığımız vds de çalma girişiminde bulundu kanıtlarıyla size göstericem.

ss4.png
ss3.png
ss2.png
ss.png
Adsız.png

Ekli dosyalar

• yetki.png
    yetki.png
    260.7 KB · Görüntüleme: 12
#PÖH
PREMIUM
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
Babana bile güvenmeyeceksin
bunu tüm kazık yemeyenler kazık yedikçe
anlayacak.
Dikkatli ve tek tabanca olmanız dileğiyle
hayırlı akşamlar.

Seçkin madenci.
Skripter
En iyi cevaplar
1
Discord
xCraweL#0162
Babana bile güvenmeyeceksin
bunu tüm kazık yemeyenler kazık yedikçe
anlayacak.
Dikkatli ve tek tabanca olmanız dileğiyle
hayırlı akşamlar.
Dünyadaki en haklı insanlardan biri olabilirsin.

Elmas madencisi.
Discord
ElRich#0944
Tanımadığın insanlara güvenmiceksin dostum bu güne kadar ortaklarla girdiğim her iş battı kendin çalışıp bir yere gelmeye çalışacaksın bunu anladım ben bu işlerden