minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Kanıtlarla Beraber Emek Hırsızı Sunucular Listesi

Seçkin madenci.
Discord
NOT : Bu konuyu başka bir forumda 30dan fazla yorumda tartıştık ve bu forumdada herkesin bilgilenmesini istiyorum.

Selam forum nasılsınız?
8 yıldır bu minecraft aleminin içerisindeyim, son 2 yıldır devam ettirdiğim bir sunucum bulunmakta.
Bundan önce böylesini ne duydum ne gördüm.
Benim sunucum kemik kitleme hitap eden maksimum 20 online çeken genellikle 5 online gören bir sunucu.
Büyük 50-100 online çeken sunucular gelip sunucumda reklam yapıyor her gün 5-6 kişi banlamaktan bıktım.
Gidiyorum sunucularına yapmayın diyorum devam ediyorlar.
Anlamadığım olay şurada ben kimseye bulaşmıyorum içeriğini çalmıyorum haritasını çalmıyorum gidip başka sunucularda reklam yapmıyorum. Ş*refsizin biri çıkıp sunucumda reklam yapıyor.
Benim gibi aynı sorunları yaşayan arkadaşlar bu konu hakkında neler yapıyorsunuz neler ediyorsunuz.

################################# GÜNCELLEME - 1 - KANITLAR ####################################

Sizlerin isteklerini kırmıyorum ve reklam yapan sunucuları kanıtlarıyla beraber ifşa ediyorum!
Ayrıca şimdiden sunucuma ddos atacak ve sahte ssler oluşturup bana iftira atacak sunucu sahiplerine selamlarımı gönderiyorum.

EpicLava
EpicLava 50+ onlineye sahip hub bir sunucu, sunucumda 3 farklı doyumsuzca reklam yaptı :D 3 online varken birde.

jPP9qXzH.png

jcPbmjVn.png

BXLnWEtX.png

Sufmen
Sufmen 100+ onlineye sahip bir sunucu 2 kez reklam yaptı üstüne birde sövdü harikasınız sizide tebrik ediyorum.

FaBoAbPB.png

fBHua5bK.png

Gizemli Oyuncu
Sunucuma "Ender" isimli şahıs giriş yapıyor ve msg'den reklamı basıyor.
AecreL1I.png

Ender ban yiyor ve sunucu sahibine discorddan soruyoruz Ender kim diye ;
EAvnk2fQ.png

Hadi diyelim ki Ender arkadaşı kendisi yapmadı başka biri girip yaptı, sunucularına gelip bir daha reklam yapmayın dediğimde ban niye yiyorum :)

kbXvxgxS.png

Dragon Block
833m5BEB.png

KalesiaNW
n3ZjoGPA.jpg

Evet arkadaşlar aslında bu liste baya bir uzuyor ancak log dosyalarımın boyutu cidden büyük olduğundan notepad++ ile bakamıyorum.
Son birkaç günün özeti bu şekilde, elime ssler geldiğinde güncellerim.
Bu durumu yaşayan diğer sunucu sahipleride ssleri gönderebilir konuya ekleriz.

Ben minecraft aleminin eskisi gibi sakin aile dostu olmasını istiyorum. Milletin emeklerini çalıp, oyuncuyu bu tarz kötü yollardan çeken bir minecraft tr alemini görmek istemiyorum.
Amacım prim değil, amacım prim olsa merak etmeyin büyük sunuculara sallar sunucularına girer reklam yaparım.

Herkese iyi forumlar diliyorum...

Seçkin madenci.
Discord
Akrei!#5689
Maalesef bu reklamların sonu gelmiyecek, benim sunucumda tonlarca boş yere ddos yedi ve reklama boğuldu.
Tek yapıcağımız reklam kelimelerini az da olsa engellemek :(

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Bütün sunucu sahipleri kendi işlerine baksa hiç bir şey kalmıcak bu çekememezliktir. Madem senin minecraft sunucun da oynanılmasını istiyorsun sunucuya ait efsane sistemler yap ki oyuncular ben bu yüzden burada oynuyorum desin zaten oyuncu sunucuyu sevdiği zaman reklam olsa bile orayı bırakmaz. İyi forumlar :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
KardasLand / Zoe OTP#9552
Bunlara yapılabilecek en iyi şey korumayı güçlendirip ilgilenmemek. Eğer sahiplere "Şöyle şöyle reklam yapıyorsunuz" tarzı bir şey söyleseniz bile mağlum (Kitle belli :/) rage atıp daha fazla reklam yapmaya gelicek.
İlgilenmemek ve korumayı güçlendirmek en iyi silah.

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
bi sunucuya girip oynayamaz olduk vallaha hemen bi reklam tek çözüm korumayı güçlendirmek.

Sefa GÖKDEMİR
En iyi cevaplar
1
Discord
sefagk
En sevmediğim şeylerden biri reklam ne yaparım ne de bir oyuncumun yapmasını isterim. İnternet aleminde birçok forum var burada ücretsiz konu açıp reklam yapabiliyorken başkasının sunucusuna gidip benim sunucum daha iyi gibi sözlerle kendine adam çekme çabası çok gereksiz ve mantıksız. bu reklam olayındanda tam kurtulmak mümkün değil sanırım ne kadar engellesemde bazı kelimeleri internetten farklı fontlarda yazıp reklam yapıyorlar bu seferde. Bide Türk sunucularının birbirine gelip ddos atması çok saçma ya Türk Türke düşman oluyor resmen nerde birlik Minecraft Türkiyenin gelişmesini engelleyen asıl kişiler kendileri aslında fazla söylecek söz var ama diyemiyoruz. En kısa zamanda böyle insanların akıllanması, sakin, dostça bir minecraft Türkiye olması dileğiyle. İyi forumlar

* Brothers Network benim sunucumdur reklam yapan olursa bizim adımıza özelden ipsini atmanızı istiyorum hiç kimsenin reklam yapmasını istemem benim reklamım olsa bile.