• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

Tanıtım KAREBLOK > PLUGİN PAKETİ > LOBİ 1.8 - 1.14

KAREBLOK

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Paket İndirme Bağlantısı
https://kareblok.com
2556

Ön Söz
Harita bize ait değildir.
En az 2GB RAM lazımdır.
Pakete sık sık güncellenme gelmektedir.
Pakette fikirler çalınmasın diye bütün sistemler ve özellikler koyulmamıştır.

Özellikler
● Profil ✔
● Coin ✔
● Market ✔
● Anahtar ✔
● Hız ✔
● Gizleyici ✔
● Uçma ✔
● Çift Zıplama ✔
● Renkler ✔
● İstatistik ✔
● Oyun seçebilme ✔
● Lobi seçebilme ✔
● Günlük ödül ✔
● Gizemli Sandık ✔
● Eğlence ✔
● Efekt ✔
● Ses efekt ✔
● Giriş kitap ✔
● Ping ✔
● Dış görünüş renk ✔
● VIP'lerin konuşabilmesi ✔
● 1.12.2 destekli ✔
● 1.8 - 1.14 ✔
● Optimizasyon ✔

Görseller
2557

2558

2559

2563

2562

2573

2565

2564
2579
2577

2575
2571 2572

DESTEK2566

● Kalıcı olarak süresiz destek sağlıyoruz.
● Yüklemek istediğiniz eklentiler'de yardımcı oluyoruz.
● Beğenmediğiniz kısımları değiştirir istediğiniz şekilde ayarlarız.
● Sunucu tasarımlarınıza (Grafik) yardımcı oluyoruz.

GÜNCELLENME2570

● Seviye sistemi eklenicek. X
Eğlence sistemi değiştirilicek. ✔
● Market eklenicek. ✔
◽ Güncellenmeler ücretsiz olarak alan kişiye verilir. ✔

İLETİŞİM 2574

Sorumlu Kişi; Baran ARSLAN
Mail; info@kareblok.com
Discord: Katılmak için tıkla.
WebSite; kareblok.com
FaceBook; www.facebook.com/kareblok
İnstgram: www.instgram.com/kareblok[/spoiler]​

Son düzenleme:

EMREOYUN

Tüccar
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 2556

Ön Söz
Harita bize ait değildir.
En az 2GB RAM lazımdır.
Pakete sık sık güncellenme gelmektedir.
Pakette fikirler çalınmasın diye bütün sistemler ve özellikler koyulmamıştır.

Özellikler
● Profil ✔
● Coin ✔
● Anahtar ✔
● Hız ✔
● Gizleyici ✔
● Uçma ✔
● Çift Zıplama ✔
● Renkler ✔
● İstatistik ✔
● Oyun seçebilme ✔
● Lobi seçebilme ✔
● Günlük ödül ✔
● Gizemli Sandık ✔
● Eğlence ✔
● Efekt ✔
● Ses efekt ✔
● Giriş kitap ✔
● Ping ✔
● Dış görünüş renk ✔
● VIP'lerin konuşabilmesi ✔
● 1.12.2 destekli ✔
● 1.8 - 1.14 ✔
● Optimizasyon ✔

DESTEKEkli dosyayı görüntüle 2566

● Kalıcı olarak süresiz destek sağlıyoruz.
● Yüklemek istediğiniz eklentiler'de yardımcı oluyoruz.
● Beğenmediğiniz kısımları değiştirir istediğiniz şekilde ayarlarız.
● Sunucu tasarımlarınıza (Grafik) yardımcı oluyoruz.

GÜNCELLENMEEkli dosyayı görüntüle 2570

Eğlence sistemi değiştirilicek. X
● Market eklenicek. X
● Seviye sistemi eklenicek. X
◽ Güncellenmeler ücretsiz olarak alan kişiye verilir. ✔

İLETİŞİM Ekli dosyayı görüntüle 2574

Sorumlu Kişi; Baran ARSLAN
Mail; info@kareblok.com
Discord: Katılmak için tıkla.
WebSite; kareblok.com
FaceBook; www.facebook.com/kareblok
İnstgram: www.instgram.com/kareblok[/spoiler]​
Beğendim. Güzel duruyor. Bu eski cılız yazı tipi bana eski anılarımı hatırlattı(Eskiden türkçe yazı tipi buydu).

Son düzenleme:

KAREBLOK

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
YENİ MARKET SİSTEMİ EKLENDİ!

Kazandığınız coinler ile marketten kendinize gizemli sandık anahtarı satın alabilir veya sohbette yazı yazabilme gibi özel yetkiler satın alabilirsiniz!
Kodladığımız her önemli skript'i sizler için YML olarak ayarladık böylelikle skript'i bilmeyen en amatör müşterilerimiz bile dilediği gibi Market'e ürün ekleyebilir, mesajlarını değiştirebilir, coin fiyatlarını ayarlayabilir ve daha fazlasını başarabilir!

3055

YENİ EĞLENCE SİSTEMİ!

Eski ve pek çirkin görünüme sahip olan eğlence sistemi artık daha modern, daha kaliteli, daha optimizasyonlu ve +125 özellik!

Gereksiz eklentiler kaldırıldı!
Lobiler pusulusun da tıklayınca boş mesaj gönderme sorunu kalktı!
Çok yakında seviye sistemi ve daha fazla özellikler ile sizlerleyiz.

Son düzenleme:

Sefa_gkdmr

Tüccar
En iyi cevaplar
0
YENİ MARKET SİSTEMİ EKLENDİ!

Kazandığınız coinler ile marketten kendinize gizemli sandık anahtarı satın alabilir veya sohbette yazı yazabilme gibi özel yetkiler satın alabilirsiniz!
Kodladığımız her önemli skript'i sizler için YML olarak ayarladık böylelikle skript'i bilmeyen en amatör müşterilerimiz bile dilediği gibi Market'e ürün ekleyebilir, mesajlarını değiştirebilir, coin fiyatlarını ayarlayabilir ve daha fazlasını başarabilir!

Ekli dosyayı görüntüle 3055

YENİ EĞLENCE SİSTEMİ!

Eski ve pek çirkin görünüme sahip olan eğlence sistemi artık daha modern, daha kaliteli, daha optimizasyonlu ve +125 özellik!

Gereksiz eklentiler kaldırıldı!
Lobiler pusulusun da tıklayınca boş mesaj gönderme sorunu kalktı!
Çok yakında seviye sistemi ve daha fazla özellikler ile sizlerleyiz.

Çok güzel bir paket oldu bu paket ve dahada gelişiyor ellerinize sağlık en kısa zamanda almayı düşünüyorum

EfeZmrly

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık güzel olmuş. Ancak bana kalırsa ücretsiz paylaşabilirdiniz.

Edit: Bu yorumu yaptıktan 5 dakika sonra discord sunucularında etiketlenip Baran adlı arkadaş tarafından linç edilmeye çalışılmam garip. Bu özelliklerin çeşitli forumlarda bir konu açıp istenebileceğini söylediğimde "seğn buğnları yapağmağhsın ki dağha ne eleşğtiryorğsın", "kanıt veğrseğnee" gibisinden dalga geçmeleri de 2. defa karnımı ağrıttı. Ha arkadaşlar, saçacak param var derseniz gerçekten kağrebılok tam size göre! Hele hele yabancı forumlardan alınıp bytecode editör kullanarak çeşitli mesajları değiştirilmiş bir bot koruması istiyorsanız KareBlok tercih etmelisiniz. Ücretsiz şeyi para ile satıyorlar diye bakmayın hemen işe, mesajların değiştirilmiş olması 900 kat daha iyi bir koruma yapıyor emin olun!

Son düzenleme:

EfeZmrly

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
O kadar saatlerini verip uğraşıyor ne uğruna? Bence sonuna kadar aldığı parayı hakediyor.
Elbette hak ediyor ancak bir sunucu sahibi olduğunu düşün; ücretsiz bulunabilecek şeylerin 0dan yapılanını mı alırsın yoksa ücretsiz şekilde mi kullanırsın? Harcadığı saatleri yenilikçi şeylere harcasa ve sadece kendine has özelliklere fiyat biçse tamamdır hocam. Özellikle dikkatimi çeken şey discord sunucularında bir arkadaşın dil dosyası tarzı bir şey istemesi ve ekiplerinden portakal renkli arkadaşın "Yuh" tarzından bir cevap vermesi dikkatimi çekti. Altı üstü bir dil dosyası istemiş adam, bunu bile ücretsiz veremiyorlar mı veya en azından YARDIM edemiyorlar mı? Her şeyi satmakla nereye kadar?

KAREBLOK

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Elbette hak ediyor ancak bir sunucu sahibi olduğunu düşün; ücretsiz bulunabilecek şeylerin 0dan yapılanını mı alırsın yoksa ücretsiz şekilde mi kullanırsın? Harcadığı saatleri yenilikçi şeylere harcasa ve sadece kendine has özelliklere fiyat biçse tamamdır hocam. Özellikle dikkatimi çeken şey discord sunucularında bir arkadaşın dil dosyası tarzı bir şey istemesi ve ekiplerinden portakal renkli arkadaşın "Yuh" tarzından bir cevap vermesi dikkatimi çekti. Altı üstü bir dil dosyası istemiş adam, bunu bile ücretsiz veremiyorlar mı veya en azından YARDIM edemiyorlar mı? Her şeyi satmakla nereye kadar?
Öncelikle bizim hakkımızda hiç bir şey bilmiyorsunuz bilmediğiniz için de yorum yapamazsınız yaklaşık olarak 1 yıldır hizmet veriyoruz ve lobi paketimiz bizim son çıkarttığım paket gayet kaliteli bir lobi olduğunu düşünüyorum sadece burada ki görsellerden yola çıkarak bizi yargılamanız hiç hoş değil çünkü bu buz dağının görünen kısmı. Onun dışında bize yardım etmiyorlar demişsiniz ama tam 1 yıldır #yardım kanalımız aktif bizim sayemizde yüzlerce hatta binlerce kişi sunucusunda ki sorunlarını çözdü bizim sayemizde yeni yeni şeyler öğrendiler kimse bize yardım etmiyor gibisinden cümleler kuramaz. Konuyu daha fazla kirletmeyelim.

GorillaSaid

Vatandaş
En iyi cevaplar
0
Yorum yapıp yapmamam sana kalmadı canım. 1 senedir hizmet vermen veya binlerce kişiye yardım etmiş olman neyi değiştiriyor? Hele her şeyden önce ekibine aldığın kişinin terbiyeli olup olmadığına bir bakaydın. Portakal renkli abimiz çok atarlandı küçücük yoruma. İlk eleştirime cevap vermemen de garip doğrusu :ROFLMAO:
Portakal renkli arkadaş ben oluyorum kardeşim. Kim olsa, emeği olan bir şeye laf atılınca kızar!