Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Karşılaştırma| Name Tag Edit vs Tab

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
Arkadaşlar Selam!
Bugün Name Tag Edit ve Tab pluginin karşılaştırcaz toplanın!
İlk Pluginle başlıcaz

Name Tag Edit ;
NametagEdit, kullanıcıların ad etiketlerini ve sekme adlarını değiştirmelerine olanak tanıyan yapılandırması kolaydır. NametagEdit ile kullanıcılar adlarından önce ve sonra ek 16 karakter ekleyebilir. Ek olarak, kullanımdaki yansıma, eklentiyi çeşitli Minecraft sürümleriyle uyumlu tutacaktır (şu anda 1.7.x - 1.16.x ile uyumludur).
Tam tanıtım ; https://minecrafttr.com/konu/tanitim-name-tag-edit.4979/

İkinci Pluginimiz ise Tab ;
Tab menüsüne istediniz gibi şekli verebilirsiniz, Ad etiketlerinde önceki / sonraki değişimi, çeşitli animasyonlar, Oyuncu ismi altına/ üstüne şekil ekleme tag ekleme vb., Minecraft'ın sunduğu o sıradan tabloyu sizinle beraber sıra dışı yapabilir
Tam Tanıtım : minecrafttr.com/konu/tanitim-tab.4980/

Bu iki plugin tanıtıma giderek kendi sevdiniz veya ön gördünüz plugini yorumlarda belirte bilirsiniz.
Kendim karşılaştırmak isterdim ama ben tab'cıyım o yüzden bunu size bırakmak istedim.
Yorumlarda tartışalım!