• Güncelleme: Merhaba Ziyaretçi, artık profil resminde ve konularında gif kullanabilirsin!

kaynak kodu

ilkay

Vatandaş
kaynak kodu plugine çevirebilirmiyim ? çevirebiliyorsak nasıl çevirebiliriz ?

ilkay

Vatandaş
öğrenmek ayıp değil öğrenmemek ayıp...

ilkay

Vatandaş
hmm eee bunu açıkla ne alaka ? plugin satışla ha dur pardon doğru biz plugin kodluyorduk dimi ya da yok yok leak kullanıyoruz aynn

LifeMCServer

Tüccar
Kodu compile etmen gerek. Bir IDE üzerinden veya Javac ile komut satırı üzerinden yapabilirsin. Araştırırsan bir çok kaynak bulabilirsin.

ilkay

Vatandaş
araştırdım ama herhangi bir kaynak bulamadım yada ben yanlış aradım

LifeMCServer

Tüccar
İngilizce olarak araştırmayı denedin mi? Eclipse veya İntelliJ gibi IDE'ler ile kodu projeye aktarıp compile edebilirsin.

Boz_Turk

Vatandaş
plugin saticisi naber birde pl satiyorsunuz ha :) olum pl satiyorsunuz bunu bılmıyormusun :) boşuna calısıyorsun
Ayıp bir şey yok ortada araştırıyor adam ne güzel

Kodu compile etmen gerek. Bir IDE üzerinden veya Javac ile komut satırı üzerinden yapabilirsin. Araştırırsan bir çok kaynak bulabilirsin.
Kral hızına yetişemiyoruz discord adresini gönderebilir misin bir konuda konuşmak istiyorum

LifeMCServer

Tüccar
Ayıp bir şey yok ortada araştırıyor adam ne güzel

Kral hızına yetişemiyoruz discord adresini gönderebilir misin bir konuda konuşmak istiyorum
Adımda özel karakter olduğu için foruma yazılmıyor. Şu aşağıdaki linkten kopyalayıp arkadaşlık isteği atabilir veya direk mesaj atabilirsin, mesajlarım herkese açık. Bunun dışında eğer adımdan ulaşamaz isen Google'a "lifemc discord site:discordapp.com" yazıp ilk çıkandan discord sunucuma girip oradan da ulaşabilirsin bana.

Ubuntu'nun kendi paste sitesi. Girdiğinde karşına "!(foruma yazılmayan dolar simgesi)мυѕтαғα öɴcel#0001" çıkacaktır.