Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Kedi Network - Prison - Hapishanede sesini duyurabilecek misin? 1.8.X - Play.KediNW.Com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
KardasLand / Zoe OTP#9552
lel.jpg

Zzz
Discord
alqnbei#1337
Konu tasarımı güzel sunucu çok güzel inşallah istediğiniz yere gelirsiniz başarılar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konu tasarımı güzel sunucu çok güzel inşallah istediğiniz yere gelirsiniz başarılar.
Teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

Güncelleme:
Çifte Kristal Aktif! Hafta sonu boyunca, kristal çıkma şansı iki kat artıyor!
Toplam özel büyü sayısı 4'e çıkarıldı. Ayrıntılar için /enchler
Puan sistemi eklendi, block kırınca seviyenize göre puan kazanıyorsunuz! /puan
"Her vip paralı olur mu?" Demeyin, PuanVIP Eklendi. Ayrıntılar için /puanmarket

Seçkin madenci.
Discord
Neden KediNW? Ve konu tasarımınız güzel fotoğraflar bence biraz daha büyük olabilirdi.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Neden KediNW? Ve konu tasarımınız güzel fotoğraflar bence biraz daha büyük olabilirdi.
İlk soruna cevap vermek gerekirse, açıkçası bende bilmiyorum. Eski sunucumda isimi çok kötü ve itici olduğunu söylemişlerdi. Bende bir anket yaptım, hangi isim daha güzel olur? Nedenini bilmiyorum fakat otuz kişiden on dokuzu KediNW demişti. Peki dedim ve KediNW koydum. Bir isimi bir yıllık olarak aldığımız için böyle kaldı. İkinci sorunu cevaplarsam, normalde bende büyük yapabilirdim, katılıyorum. Fakat bazı forumlarda bir - iki fotoğraf kabul etmiyorlar. Konu tasarımını fazla büyütmedim, 2 tane daha fotoğraf koyunca aktif ettiler, yoksa hep konuyu siliyorlardı. Burada da öyle bir kural olabilir düşüncesi ile böyle koymuştum. İyi forumlar dilerim.

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Hosting dosyalarınızı güncellemeli veya izinlerini ayarlamalısınız. Zira destek almak veya bağış yapmak isteyem üyeleriniz sitenize erişemiyor. Konu tasarımınız başarılı, yakın zamanda ziyarete geleceğim.

Konuyu tekrar inceledim de farkettim ki sunucu sıradan düzende değil. Fazlasıyla hoşuma gitti bu. Skyblock, Faction sunucuları görmekten sıkıldık. Yeniliğe, güncel şeylere ihtiyacımız var. Başarılar!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Hosting dosyalarınızı güncellemeli veya izinlerini ayarlamalısınız. Zira destek almak veya bağış yapmak isteyem üyeleriniz sitenize erişemiyor. Konu tasarımınız başarılı, yakın zamanda ziyarete geleceğim.

Konuyu tekrar inceledim de farkettim ki sunucu sıradan düzende değil. Fazlasıyla hoşuma gitti bu. Skyblock, Faction sunucuları görmekten sıkıldık. Yeniliğe, güncel şeylere ihtiyacımız var. Başarılar!
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Ben de sıkıldım hep aynı. Normalde sunucu açacakken faction açmak istedim fakat sıradan olduğunu fark ettim. Prison yabancı sunucularda +500, +1000 kişi olabilen bir tür. Bende dedim ki "Neden olmasın"? Ve böyle bir sunucu açma kararı aldım. Herhalde Türkiye'de nadir bulunan bir tür, şüphesiz eminim.
Hosting için en kısa zamanda siteyi açacağım. İyi forumlar dilerim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Güncelleme:
-/skin eklendi.
Site yeniden yapılandırıldı.
Desert State Hapishanesi için (B Rütbesi) madeni ve marketi ayarlandı, C madeninin yapımına başlandı.
Çoğu kişi zorluk çekiyordu komutlarla. O yüzden /yardim ve /iletisim eklendi.
İyi forumlar dilerim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Güncelleme:
Site Forumu eklendi. Ayrıntı için
Markette İtem çoğaltma bugu ve lapisin satılaması durumu düzeltildi.
Özel ench sayısı 5'e çıkarıldı. Ayrıntı için /enchs
İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...