minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Kendi hayatınızı anlatın

Elmas madencisi.
Discord
Ben kendi hayatımı anlatsam kelime sınırını geçerim o yüzden siz anlatın.

Seçkin madenci.
Discord
Eldrithc_
Ben kendi hayatımı anlatsam kelime sınırını geçerim o yüzden siz anlatın.
Sadece senin hayatın mı kelime sınırını geçicek hiç sanmıyorum burda o kelime sınırını 100 kere geçirecek insanlar var

Elmas madencisi.
Discord
Benim hayatım çok saçma gelişerek gelişti bir gün ben okul dan eve gelince pc de wwe nin oyunu vardı hep oynuyordum neden oynuyorum bi bilgim yok ama oynuyordum sonra tabi gün geçtikce bu oyun dan sıkıldım internetten oyun yüklmeye çalıştım hep bilgisayar bozuldu yada virüs kaptı zaten orda kendime sinirleniyorum eski den keşke onu böyle yapmasaydım şunu böyle yapmasaydım boş yere yaptıgım şeylere çok sinirleniyorum : / aklıma geldi şimdi wolfteam o oyuna yatırdıgım paraları keşke geri alabilsem üzülüyorum yani kendime daha iyi ve işime yaricak birşeye yatırırdım wolfteam a yatırcagıma hayatım oyunlardan ibaret oldugu için yani .s minecraft da ilk başladıgım da daha register/login anlamını bilmiyordum saatlerce sunuculara girmeye çalışıyordum preimum üyelik fln bilmiyordum sonra komşu çocugu geldi onla beraber çözmüştüm :D çok güzel anlardan birisiydi minecraft da eski den böyle uçan kaçan hileler çok yoktu aslında şimdi clientli sw lerde bile hile yapan kişi sayısı baya fazla yani her neyse konu dan iyice saptım u dönüşü yapıyorum işte okula gittim geldim gittim geldim hep %50 ortalama ile geçtim tüm seneleri :D sonra lgs geldi aha önümüze koydular size yemin ediyorum 2 sayfalık soru vardı 1 tane soru da oku oku bitmiyor okuyorsun okudugun şeyi unutuyorsun o soruyu sallamıştım artık okumaya çalışmaktan bıktıgım için zaten lgs de 180 puan aldım devlet 100 puan veriyor ztn :D gülüncek birşey degil ama ben gülüyorum işte napıcaksın sonra meslek lisesine gidiyorum işte elektrik okuyorum şuanda 11 sınıfım korona yüzün den keşke çıkmasaydı şuanda ne güzel 10 sınıf olrk kalcaktım daha 10 sınıf konularını bilmeden 11 sınıfa geçtim yani daha ne olsun :D korona yüzün den kaldıgım tüm derslerden sorumluluk sınavına girmek zorun da kaldım Allah belasını versin korona nın her neyse şimdi işte dün sorumluluk sınavını olup geldim şimdi de bu forum da etkinlik var diye duydum hayatsız gibi tüm konulara mesaj atıp etkinligi kazanmaya çalışcam.

Benim hayatım bu kdr biraz da siz bahsetin hayatınız dan :)

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
Aga hayatımı anlatırımda şimdi kimse ağlamasın gerek yok

Elmas madencisi.
Discord