Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Kendimi tanıtıyorum. "Cheff"

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhabalar, Sanalda kullandığım Nick "Cheff"
Adım: Yaşar
Soyadım: Aykaç
Eğitim Durumu: Bölüm formasyonu alıyorum, Ücretli öğretmenlik için daha kpss v.s daha yolumuz devam ediyor.

CS 1.6 Üzerine yoğunlaşıyordum baya senemi verdim parada kazandik ettik v.s daha devam ediyoruz. "Meyhane Gaming" duymuş olanınız veya ismimi duymuş olabilirsiniz. Bunun yanına MC serveri'da ekledim geceleri girer takılır ederiz büyürse büyür büyümezse dediğim gibi akşamları girer oynar devam ederiz temel olarak 1.6 yoğunlaşıyoruz, MC'yi de ele aldık, "Gaming Community" Gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Batihost'dan alarak başladık hızlı teslim edildi güvenilir bir yer pek tanımıyorum ama buradan alım yapacağız. Aramıza katılmak veya MC'de bilgili admin alımımız var gelebilirsiniz.

TEŞEKKÜRLER.

Seçkin madenci.
Discord
Memnun oldum.

Seçkin madenci.
Discord
Akif B. | 19#5635
Açıkçası işin çok zor

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
sağlık olsun mc'de iyi olacağım dolacak diye birşey yok dedigim 1.6 önem veriyoruz gece eğlence amaçlı giriyoruz tabi zamanla olur herşey

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
merhaba, işin uzun yolun uzun eğer sınavlara güzelce hazırlanmak istiyorsan çözmek için verdiğim linke bir göz at derim.
kolay gelsin.

Elmas madencisi.
Discord
Memnun oldum Cheff