minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Skript İsteği Klasör, Dosya oluşturma skripti

Seçkin madenci.
Discord
Örnekli şekilde anlatayım:

Şimdi sunucu açıldığında plugins klasörünün içine "SkriptFiles" adında bir klasör oluşturulacak ve içine "Factories" adında bir klasör daha oluşturulacak ve onunda içine "locations.yml" isminde bir dosya oluşturulacak. Ondan sonra "/lcreate <variable>" yazınca olduğumuz koordinatı alacak ve "locations.yml" içine "<variable>" yazılacak ve :'nin önünde oyuncunun komutu yazdığı koordinatı yazacak.

-------------------------------

Örnek:

Kod:
/lcreate deneme

.yml içindeki:
"deneme: -335, 23, 291"

Bir de "/lread <variable>" yazdığımızda o "<variable>" olarak ne yazdıysak oyuncuya mesaj olarak gönderilmesini istiyorum.

Örnek:

.yml içindeki:
"deneme: -335, 23, 291"

Kod:
/lread deneme

Oyuncuya gidecek mesaj:
"Oyuncunun kaydettiği koordinat: -335, 23, 291"

Umarım anlatabilmişimdir. Aslında 10 satırlık kod bu ama benim yazdığım kod skript sürümümde olmuyor. Belkide bu skript sürümüne göre farklı kodlar gerekiyordur.

Requlogia Minecraft Hizmetleri
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
script-yaml adlı addonu kullanarak deneme yapabilirsiniz, daha önce bununla çalışan birkaç skript görmüştüm fakat nasıl çalıştığını bilmediğimden dolayı bir yönlendirmede bulunmam doğru olmaz.

Seçkin madenci.
Discord
script-yaml adlı addonu kullanarak deneme yapabilirsiniz, daha önce bununla çalışan birkaç skript görmüştüm fakat nasıl çalıştığını bilmediğimden dolayı bir yönlendirmede bulunmam doğru olmaz.
Aslında 30 dakika önce ben skript-yaml addonuyla çalışan kodlar olan bir kaynak buldum ve ise yaradı yine de teşekkürler