minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Kredi satın alma yeri kapatamama sorunu!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sitemin kredi alma kısmını kapatmak istiyorum onun yerine kendi satın alım kısmımı koymak istiyorum ama nasıl yapacağımı anlamadım!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
destek aç hallederiz sorun yok.
tek sorum var sana, neden kapatmak istiyorsun :)
Yaptığım satışlarda İninal ile ödeme alacağım ve anladığım kadarıyla siteden kendi kartıma para geçiremiyorum bu yüzden o sayfayı kapatıp ziyaretçilerimi yanlış yere yönlendirmek istemiyorum.

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Seçkin madenci.
Discord
senin amacın Ben bu siteyi alayım şimdi sadece aylık 5 tl 3 tl neyse vereyim Mevcut ödeme sayfasınıda kapatayım Kimseye Komisyon Para Kalmasın Para benim kartıma gelsin.

Bunu genelde bu siteleri ilk alanlar yapıyor fakat bir yanlışınız var.

1. olarak Mobil ödeme yapacak birisini yine numarasını alıp panelden yaparsın.

2. Olarak Kredi kartı ile kredi alacak kişiler İninal'i sevmeyen veya bilmeyen kişilerdir Yani O Methodu kapatırsan Kredi Kartı İle AlışVeriş yapamazlar Bunun önlemi oraları kapatmak değil ben mesela sadece Mobil satış ile (hiç bana yazılmadan 2 haftada ) 243 tl para geldiğini gördüm. ve kısmından sadece posta şeylerine tıkladım yaptığın tek şey bu gerisi senin panelinde Ben Mobil ödeme ve kredi kartı ile sunucuyu açık tutuyorum ininalden gelenler ile reklam veriyorum.

Düşünsene haberin olmadan 243 tl para kazanıyorsun ve makine kiran otomatik ödeniyor :) adamlar herşeyi önüne sunmuş sen dahada hazıra kaçmak istiyorsun.

Senin amacın panele Hiç para gitmesin hepsi bana gelsin. canım sıkılırsa para yüklerim yada kendime bir şeyler alırım.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
sorun çözüldü herkese teşekkürler.

Seçkin madenci.
Discord
Sorun çözüldüğüne göre bu konu kapatılabilir.