Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım League Of Legends nedir, nasıl oynanır?

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
3474

League Of Legends nedir, nasıl oynanır?

2008 yılında duyurulan League of Legends , Ekim 2009’da ise piyasaya sürülmüştür.
O günden günümüze kadar iyi bir çıkış yakalayarak günlük 12 Milyon civarı oyuncu alarak en çok oynanan oyun ünvanını almaya hak kazanmıştır.
Ülkemizede Riot Games ofisini açarak oyunda bu sebep ile Türkçeleştirilmiştir. Ve hala günümüzde oyun ile alakalı turnuvalar düzenleniyor. Ve büyük ödülleri kazananlara sunuyor
Türkiyedeki büyük kuluplerimizden Beşiktaş'ı örnek göstermek gerekirse,
Beşiktaş Esports, Beşiktaş'ın 20 Ocak 2015 tarihinde faaliyete geçen elektronik spor şubesi. Profesyonel bir spor kulübü tarafından kurulan ilk elektronik spor takımı olan Beşiktaş Esports, Şampiyonluk Ligi'nde yer almaktadır.

551

Peki bu oyunu nereden indirebiliriz?
1-)

Buna tıklayarak ilk öncelikle oyuna kayıt oluyoruz.
2-) Ardından oyunu indirmeye başlayabilirsiniz!

Bu oyunu oynamak için nasıl sistem gereksinimleri gerekiyor?
Güncel olarak günümüzde şu gereksinimler gerekiyor:

EN DÜŞÜK ÖZELLİKLER

• lol için işlemci ? 2 GHz işlemci
  • lol ne kadar ram istiyor ? 1 GB RAM (Windows Vista ve 7 kullanıcıları için 2 GB ya da daha fazla RAM)​
  • 8 GB boş sabit disk alanı
  • Shader versiyon 2.0 uyumlu ekran kartı
  • DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği​
  • Ekran çözünürlüğü 1920×1200
  • Windows XP (SADECE Service Pack 3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10.

ÖNERİLEN ÖZELLİKLER

• 3 GHz işlemci
  • 2 GB RAM (Windows Vista ve 7 kullanıcıları için 4 GB ya da daha fazla RAM)​
  • 12 GB boş sabit disk alanı
  • lol için ekran kartı GeForce 8800 ya da eşdeğeri ekran kartı (Paylaşımlı GPU’lar için en az 512MB Ekran Kartı Belleği (VRAM))​
  • DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği​
Oyun Modları Nelerdir?

League Of Legends'te 4 adet oyun modu vardır bunlar; Sihirdar Vadisi, Uğursuz Koruluk, Aram, Özel Oyun Modu. Bu modların hepsinin farklı farklı özellikleri oynama stilleri vardır. Bu oyun modları hariç yukarıda bulunan küçük bir kısım vardır ve burada; Pvp, Yapay zekaya karşı, Eğitim, Özel Oyun Kur, Özel Oyuna Katıl seçenekleri de vardır.

3474

Kaynak :

3474

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bihency#9999
güzel anlatım olmuş eline sağlık fotoğraflarla destekliyebilirdin

Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
5
Discord
Birazcık daha fotoğraf katsaydın daha hoş olabilirdi. Lol Mobilin geleceğinide unutmayalım .d

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Oyuna 2012 de başlamıştım o zamanlar ortam baya farklıydı şöyle söyliyeyim o zamanlar oyuncular eğlenmek için oynardı bende aynı şekilde ama oyun çok değişti yeni yeni özellikler eklendi ve ortam çok farklılaştı yinede oyunu seviyorum. Bu arada iyi anlatım olmuş

Elmas madencisi.
Discord
Uğursuz koruluğu daha dün oynamış gibi hatırlarım

Elmas madencisi.
Discord
Güzel anlatmışsın burdan öğrendim lol desem yalan olucak ama güzel yinede keşke "TR" serveri'nin ününü de söyleseydin her maç 2 feeder gelme olasılıgı %70 üstün de bütün maçlar küfür içerir ırkçı birisi maça gelirse o maç ona dar edilir yani Burası TR serveri :)

Elite madenci.
Discord
! ! ๖ۣۜ DeDe ²¹#0419
Fotoğrafı görünce duygulandım be