minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Linepixel Faction ▼ 1.9 - 1.14 ▼ Eşsiz Faction Server ▼ Alışılmamış sistemler ▼

Sunucu IP Adresi
linepixel.keyubu.com
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
QPv08j.png

Sunucumuzda Bulunan Sistemler

Sunucumuz PVP dayalı bir Faction serveridir
Şimdi diyeceksiniz madem PVP dayalı bir sunucu neden 1.8 değil?
Şöyle söyleyim 1.8 pvpsi denilen sistemin mantığı kim ne kadar hızlı tıklarsa diye çalışıyor,
ben daha çok taktik kullanarak oynansın istiyorum o yüzden 1.9+ seçimi daha iyi olacağına inanıyorum.
Sistemler
0)
Sunucuya ilk girişte kayıt ve tanıtım zümrütüne uğramayı unutmayın!
1)Öncelikle oyunculara veya herhangi bir canlıya hasar vermek için elinizde kılıç olması gerekiyor ve kılıç var ise 1 kat hasar arttırıcı kullanarak belli bir miktar hasar verir (başlangıç gücü 0.5) daha sonra dilerseniz 2 kat veya 3 kat hasar arttırıcı alarak hasarınızı arttırabilirsiniz. 2 ve 3 kat hasar arttırıcıları almak için coin sistemi olan Zexlin kullanarak alabilirsiniz.
2)Oyuna başladığınız zaman gücünüz 0.5 olarak belirlidir ama bunu para ile arttırmanız mümkün.
3)Bir canlı öldürdüğünüz zaman belli bir miktar tecrübe, para ve zexlin kazanıyorsunuz.
4)Oyun şu anlık 3 bölgeden oluşuyor (5'e yükseltilecek) birinci bölge yeni oyuncular içindir.
İkinci bölge biraz daha gelişmiş oyuncular için ideal olacağını düşünüyorum ve bu birinci ve ikinci bölgede pvp kapalıdır.
Üçüncü bölge savaş bölgesi pvp açıktır ve daha güçlü canlılar bulunmaktadır (geliştirme aşamasında) ayrıca bu bölgeye özel klan base sistemi getirmeyi düşünüyorum (üzerinde uğraşılıyor)
5)Canlılardan düşen xp drop ile seviye kutusu anahtarı alıp birbirinden güzel eşyalara sahip olabilirsiniz. Evet biliyorum kutu sayımız düşük ama bir kaç güne arttırılacak.
6)Şu anda zararlı mob dediğimiz yaratıklarla ilgili az da olsa görevimiz(başarım ismini tercih ettim görev yerine) bulunmakta mesela 10,000 zombi öldür gibi ve bu görevi tamamladığınız zaman can barınız yarım kalp artar(görevler artacak ve istenilen sayı dengelenecek).
7)Oyuncular arası sanal pazar ve sanal market sistemi bulunmaktadır. Marketi sıfırdan yaptığım için şu an geliştirme aşamasında sadece gerekli bazı eşyalar bulunmakta.
8)Profil sayfası ve bu sayfadan ulaşılan geliştirme sistemi(2 numaralı sistem).
Yüksek öldürme ve düşük ölüm ile rakiplerine hava at.
Ekli dosyayı görüntüle 82655
Sınırsız seviye sistemimiz ile rakiplerini ez geç.

Ekli dosyayı görüntüle 82652
Hangi canlıdan ne kadar öldürdüğünü mü merak ediyorsun tam sana göre bir yer
Ekli dosyayı görüntüle 82653
Görevleri bitirerek canını arttır!
Ekli dosyayı görüntüle 82676
9)Dilerseniz kayıtlı hesabınızı bilgisayarınızdan otomatik giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.(Otomatik aktif olur)
Güncellenecek
10)Savaşta olduğunuz klanları unutuyor musunuz?
Artık öyle olmayacak!

Sunucumuza gelecek olan sistemler (Yapıldı-Geliştirme aşamasında)
1)
Grup olma olayı getirilecek böylece arkadaşınız ile birlikte canlı öldürdüğünüz zaman gelen ödüller eşit paylaştırılacak.
2)Klan evi satın alma gelecek. Bu sistemde olay şöyle savaş bölgesinde yani 3. bölgede bazı noktalar boş bırakılacak ve klanların satın alıp belli yapıları seçerek kendilerine özel klan evleri oluşturmalarını sağlamak. Böylece faction heyecanı doruklara çıkacak diye düşünüyorum.
3)Diğer bir fikir ise GIANT Eventi eminim eventte iken çok eğleneceksiniz.
Şimdilik bu kadar eğer başarılı bir sunucuya sahip olursam daha güzel ve farklı sistemler eklenecektir.
Okuduğunuz için teşekkür ederim sunucumuza bekleriz.
Linepixel
Faction
Aradığından daha fazlası.

Bertan#5193
Sunucu açılış tarihi 24/07/19
Linepixel Faction v0.1