minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Lydia Network Yetkili Alımı Bölümü

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001

Lydia Network Yetkili Alımı Bölümü
Lydia Network ekibi olarak sunucumuz içerisinde mevcut olan alımları buradan yapmaya karar verdik. Eğer sizler sunucumuza yararınız dokunacağını düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Başvurular için belirli şartlarımız vardır. Bu şartlara uymayanların başvurusuna bakılmaksızın kabul edilmeyecektir.

Şartlarımız
  • Başka sunucuda yetkili olmamanız gerekmektedir. Bir sunucu ile kötü bir geçmişiniz olmamalıdır.
  • İmla kurallarına hakim olmak, yetkili ve oyunculara saygılı davranmanız gerekiyor.
  • Sunucu içerisinde hak yemeksizin adaletli ve hoşgörülü davranmanız gerekiyor.
  • Sunucu hakkında bilgili olmak ve sunucu içerisinde aktif olmanız gerekiyor.
Rütbe Sistemi
Sunucumuz içerisinde herkes ''Deneme Rehber'' rütbesi ile başlar. Eğer yetkililer ve oyuncular gözünde bu yetkili kişi hoşa gidilirse ve başarılı olduğu görülürse rütbesi otomatik olarak yetkili ekibince arttırılır. Sistem bu şekildedir. Oyunda başka bir şekilde rütbe maalesef atlayamazsınız.

Örnek Başvuru Şablonu
Adınız :
Yiğit Efe
Soyadınız : Okur
Tecrübeleriniz : Daha önceden birçok sunucu içerisinde çalıştım vs.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsun? : Çünkü sunucu için iyi olacağını düşünüyorum vs.
Sunucumuz içerisinde bir yasaklanma aldınız mı? : Hayır daha önceden yasaklanmadım.
Sunucumuza haftalık ortalama kaç saat ayırabilirsin? : 12-24 saat
Yukarıda olan şartları kabul ediyormusun? : Evet kabul ediyorum.

Boş Şablon
Adınız :
Soyadınız :
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsun? :
Sunucumuz içerisinde bir yasaklanma aldınız mı? :
Sunucumuza haftalık ortalama kaç saat ayırabilirsin? :
Yukarıda olan şartları kabul ediyor musun? :
Not :
Yetkinizi kötüye kullanırsanız yetkinizin alınıp, sunucudan uzaklaştıralacağınızı unutmayın.

İletişim Adreslerimiz ;
Sunucu Sahibi Discord :
Eymen#0001
Sunucu Yardımcılarının Discordları : Emre#9934 & CHEATER09#8235
2257

2258

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
Başarılı Bir Sunucu ama size tavsiyem yetkili alırken sadece yazılı iletişime değil de sesli iletişime de önem vermeniz. Aksi takdir de görüşleriniz çok ters düşebilir.

Discord
Eymen#0001
Başarılı Bir Sunucu ama size tavsiyem yetkili alırken sadece yazılı iletişime değil de sesli iletişime de önem vermeniz. Aksi takdir de görüşleriniz çok ters düşebilir.
Yapılan başvuruların sadece ilk adımı forum üzerinden yapılıyor. Daha sonra başvuru sahibi ile discord üzerinden iletişime geçiliyor.

Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
Anladım zaten öyle yapılması çok önemli bu hatayı başka sunucular da rasladım da siz de de öyle bir hata varsa düzeltmeniz açısından söyledim. Sunucunuzda başarılar

Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
Adınız : Toprak
Soyadınız : Keleş
Tecrübeleriniz : Daha Önce Büyük sunucularda yetkililik hatta adminlik yaptım Örnek vermek gerekirse discorddan veririm
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsun? : Güzel bir sunucu ve gelişebilir ve kurucunun kullanıcılarla iletişimini beğendim
Sunucumuz içerisinde bir yasaklanma aldınız mı? : Hayır almadım fakat sunucuya girerken bir hata oldu kurucuyla çözdük
Sunucumuza haftalık ortalama kaç saat ayırabilirsin? : Haftada LGS den sonra 16-20 saat diye düşünüyorum.
Yukarıda olan şartları kabul ediyor musun? : Evet Kabul ediyorum ve zaten günlük hatta öyle davranıyorum.

Discord
Eymen#0001
Adınız : Toprak
Soyadınız : Keleş
Tecrübeleriniz : Daha Önce Büyük sunucularda yetkililik hatta adminlik yaptım Örnek vermek gerekirse discorddan veririm
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsun? : Güzel bir sunucu ve gelişebilir ve kurucunun kullanıcılarla iletişimini beğendim
Sunucumuz içerisinde bir yasaklanma aldınız mı? : Hayır almadım fakat sunucuya girerken bir hata oldu kurucuyla çözdük
Sunucumuza haftalık ortalama kaç saat ayırabilirsin? : Haftada LGS den sonra 16-20 saat diye düşünüyorum.
Yukarıda olan şartları kabul ediyor musun? : Evet Kabul ediyorum ve zaten günlük hatta öyle davranıyorum.
Başvurunuz alınmıştır, discord üzerinden bilgilendirileceksiniz. Discord: Eymen#0001

BATIHOST.COM
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
4
Discord
itsbluzer
Adınız : muratcan
Soyadınız : balon
Tecrübeleriniz : sen biliyon
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsun? : canım istedi.
Sunucumuz içerisinde bir yasaklanma aldınız mı? : ohoo ne demezsin.
Sunucumuza haftalık ortalama kaç saat ayırabilirsin? : boş oldugumda belki.
Yukarıda olan şartları kabul ediyor musun? : yoo niye edeyim herkez kendi düşüncesinde haraket etsin.

Discord
Eymen#0001
Adınız : muratcan
Soyadınız : balon
Tecrübeleriniz : sen biliyon
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsun? : canım istedi.
Sunucumuz içerisinde bir yasaklanma aldınız mı? : ohoo ne demezsin.
Sunucumuza haftalık ortalama kaç saat ayırabilirsin? : boş oldugumda belki.
Yukarıda olan şartları kabul ediyor musun? : yoo niye edeyim herkez kendi düşüncesinde haraket etsin.
:D

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Adınız : Menan
Soyadınız : Sali
Tecrübeleriniz : daha once birkac sunucuda yetkili oldum kendimi tecrubeli hissediyorum ve dahada olmaya caba gosterecegim.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsun? : sunucunuz yeni ve daha iyi yerlere gelicegini dusunuyorum.
Sunucumuz içerisinde bir yasaklanma aldınız mı? : hayir, almadim
Sunucumuza haftalık ortalama kaç saat ayırabilirsin? : minimum 10-12 saat değişir.
Yukarıda olan şartları kabul ediyor musun? : Evet kabul ediyor ve onaylıyorum.