Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
minecrafttr is birligi

Paylaşım Mafia Father Game - Online Global Mükemmel Online Mafya Oyun

Yeni bir Steve doğdu!
Katılım
31 Temmuz 2022
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
35
Discord
947916825.gif
2843986168.jpeg

Online platformlar üzerinden oynanan Metin tabanlı oyunlar tüm dünya üzerinde milyonlarca kişiyi etkisi altına alıyor. Bu oyunlar MMO ve MMORPG içerikleri sayesinde devasa çok oyunculu çevrimiçi oyunlar olarak nitelendiriliyor. Ve bu oyunlara tek bir sunucu üzerinden aynı anda on binlerce oyuncu aktif olarak katılım sağlıyor. Her bir oyuncu oyun kuralları doğrultusunda kendi mücadele dünyasını kuruyor. Arkadaşları ile bir araya gelen oyuncular çoğu kez bir takım halinde hareket ederek bir güç oluşturuyor. Oyun oynarken aynı zamanda birbirleri ile iletişim kurmalarına imkan sağlayan metin tabanlı bu oyunlar arasında 2022 yılında piyasaya sürülen oyunu muhteşem Bir giriş ile bir anda dikkatleri üzerine çekiyor.

Mafia Father Game en yeni olarak dijital dünyada yerini aldı. ve tutkunu olan Metin oyuncuları çok kısa sürede bu heyecan dolu mafya oyununu keşfetmeye başladı. Sizlerde çevrimiçi oynayabileceğiniz, dilerseniz tek başınıza dilerseniz bir mafya ailesi kurarak oyuna dahil olabileceğiniz bu heyecan verici oyunu oynayabilmek için Mafia Father Game Web sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Mafia Father Game web sayfasına giriş yaptığınızda ilk olarak sizleri karşılayacak ekran kayıt bölümüdür. Çok hızlı bir şekilde kayıt işlemlerinizi tamamlayabilir ve suçlularla dolu bu heyecanlı dünyaya adımınızı atabilirsiniz. Eğer bir mafya babası olabilecek çok önemli becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız hiç gecikmeden kendi stratejilerinizi kurabileceğiniz, kendi çete üyelerinizi seçebileceğiniz ve size özel silahları satın alarak kendi suç dünyanızı yönetebileceğiniz bu karanlık dünyada yerinizi alabilirsiniz.

302618572.jpeg
3493599109.jpeg

2049311096.jpeg
4147467564.jpeg


Mafia Father Game Nasıl oynanır
Mafia Father Game tüm dünyada büyük ses getiren bir olarak çok farklı ve keyifli özelliklere sahiptir. Bu oyunu oynayabilmek için öncelikli olarak siteye giriş yapmanız ve öyle işlemlerini tamamlamanız gerekir. İlk işlemlerinizi tamamladıktan sonra artık Bir mafya babası olarak oyuna dahil olabilirsiniz. Bu oyunda düşmanlarınızı aldatarak, kaynakları soyarak yeraltına hükmedebilirsiniz. Bu büyük savaş içerisinde kendi suç çeteniz oluşturarak onlarla birlikte mücadele edebilirsiniz.

Mafia Father Game oyunu metin tabanlı olarak oynanan bir mafya oyunudur. Bu oyunda savaşarak kazanmak ve dolayısı ile hayatta kalabilmek için mücadele edilmektedir. Oyun içerisinde daha güçlü bir şekilde hareket edebilmek ve stratejik planlarınızı kusursuz bir şekilde yönetebilmek için sizlere çok geniş bir silah, zırh ve çete üyesi imkanı sunulmaktadır. Sahip olduğunuz bu donanımlar ile kendi stratejinizi belirleyebilir kuracağınız bu stratejiye ulaşabilmek için büyük bir şekilde mücadele vermeniz gerekecektir. Çete üyeleriniz ile birlikte vermiş olduğunuz mücadele itibarınızı artıracak ve sizleri lider ilan edecektir.

sitesine giriş yaparak hemen harekete geçebilir ve bu karanlık dünyaya hükmedebilen bir mafya babası olabilmek için ilk adımı atabilirsiniz.
677753105.pngİMPARATORLUK I (Her bina seviye atladıkça farklı görünüme sahip olur)
1527058577.png
4059038051.png


İMPARATORLUK II (Her bina seviye atladıkça farklı görünüme sahip olur)
1613246349.png

206222038.png


MAFİA FATHER GAME DESTEKLENEN DİLLER:
3175755126.png


2865941711.jpeg
 


Üst