Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Mc.AtlasOyuncu.Com | İşte O Aradığın Normal Zorlukdaki SkyBlock | "zorda değil kolayda değil."

Sunucu IP Adresi
Mc.AtlasOyuncu.Com
Oyun Sürümü
1.8X - 1.1
Sunucu Slotu ∞
Sınırsız
Elite madenci.
Discord
1.png

2.png

3.png

4.png
5.png
6.png

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Etrafta alıntı ve özgün olmayan, plugin ve sistem konusunda yetersiz kalmış onlarca skyblock serveri varken bunların arasında böylelerini bulmak gerçekten zor olmaya başladı. Server açıldığından beri oynuyorum ve gayet memnunum. Yetkili kadrosu her daim aktif ve oyuncularıyla ilgileniyor. Sunucunun discorduna geldiğinizde Yöneticiler sizi görmemezlikten gelmek yerine bütün mesajlarınızla ilgilenmeye çalışıyor. Toplantılar düzenlenip oyuncuların sorunları ve istekleri göz önünde bulunduruluyor. Plugin paketleri ve sistemleri de ayrı bir güzel. Mesela bu tür bir maden sistemini kendime adıma değerlendirmem gerekirse daha önce böyle bir şey görmediğimi söylerim. Oyuna girip incelerseniz zaten kaliteyi anlicaksınızdır.

Bir başka konu da sunucunun sitesi. Gerçekten her kişiye hitap eden bir tasarımı ve anlatım şekli var. Kampanyaları da bir hayli güzel. Destek ekibi de çalışıyor. Arayüz zaten 10 numara! Başka ne denilebilir bilemiyorum. Ne çok zor, ne çok kolay. Tam ayarında bir skyblock sunucusu... Gelmek isteyipte yukarıda ki yazı da ip'yi kaçıran arkadaşlar için:

Sunucu ip: Mc.AtlasOyuncu.Com

Site: atlasoyuncu.com

Sunucuda görüşmek dileğiyle, hepinizi bekliyorum :)