minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

oyna.MineZoid.com ➤ [YENİ AÇILDI!] - SIFIRLAMA YOK! Çiftçi Sistemi, Madenler, Elytra, Özel Büyüler: Sıradan, Efsanevi ve Runik!, 100 Farklı Görev!

Sunucu IP Adresi
oyna.minezoid.com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.16
Sunucu Slotu ∞
Sınırsız
hahaha
PREMIUM
Discord
Berk#2222
Sunucu güzel olabilir, herkes kendi fikrini söylüyor konu tasarımını beğenmedim fakat bu serverin kurucusunun ismini bir
yerlerde görmüştüm sanki tanıdık geldi. neyse başarılar ha birde 2*3 günde bir konuya güncel yazmak hoş durmamış.

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Türkiyede sayılır bir sunuculardan sunucunuza ve konu tasarımlarınıza logonuza vs çok önem veriyorsunuz inş güzel yerlere gelirsiniz.​

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
Konu tasarımı başarılı , mapler de gayet güzel duruyor , ee ozmn bir skyblocğumuz var ya
Konu tasarımı başarılı. Buildleri sevdim.
Geleceğin sunucusu olma yolunda ilerliyor!
Başarılar.
Sunucu güzel olabilir, herkes kendi fikrini söylüyor konu tasarımını beğenmedim fakat bu serverin kurucusunun ismini bir
yerlerde görmüştüm sanki tanıdık geldi. neyse başarılar ha birde 2*3 günde bir konuya güncel yazmak hoş durmamış.
Yorumlarınız için teşekkürler​

Seçkin madenci.
Discord
Thiccenings#2106
Konu tasarımı başarılı, haritalar geliştirilmeli, daha fazla sistem eklenmesi dileği ile. <3

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öncelikle Merhabalarr,,

BENN yasinefe Sunucunuz gayet güzel :D kolay gelsinn klavye çok kötü onunda kusuruna bakmayın ahahahahhaha :'D bide toplam kaçç oyunn varr? Ve bide satışlar ne zaman gelecek veya güncellenecek vip spawner vb. Ücretli şeyler yani ne zaman gelcek? Bide IP girmiyor :d , kolay gelsin iyi oyunlar, iyi akşamlar. He bide YouTube Instagram Twitter falanda ne zamamnn grlecek??

Klavyem kötü kusura bakmayın... Şimdi bay bay iyi akşamlar iyi oyunlar Timee.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Öncelikle Merhabalarr,,

BENN yasinefe Sunucunuz gayet güzel :D kolay gelsinn klavye çok kötü onunda kusuruna bakmayın ahahahahhaha :'D bide toplam kaçç oyunn varr? Ve bide satışlar ne zaman gelecek veya güncellenecek vip spawner vb. Ücretlliii şeyler yani ne zaman gelcek? Bide IP girmiyor :d , kolay gelsin iyi oyunlar, iyi akşamlar. He bide YouTube Instagram Twitter falanda ne zamamnn grlecek??

Klavyem kötü kusura bakmayın... Şimdi bay bay iyi akşamlar iyi oyunlar Timee.

Seçkin madenci.
Discord
Seçkin madenci.
Discord
Sunucunuz Gayet Hoşumuza Gitti , Konu tasarımınız çok hoş. Sunucunuzda Oynamayı Düşünüyorum. Sistemlerinizde bir okadar güzel :)