Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Minecraft 1.7.10 Araba Modu ( Ferrari, BMW )

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Herkese merhabalar Minecrafttr okurları bugün size Minecraft 1.7.10 Araba Modunu tanıtacağım indirmek isteyenler aşağıda linklerini bulabilirler. Haydi Başlayalım.

Minecraft 1.7.10 Araba Modu ( Ferrari, BMW )

NOT = İndirme Linki Aşağıda Bulabilirsiniz.

Merhaba saygı değer okurlar, Bugün biraz efsane bişeyler olalım dedim. Ve sizlerr Lamborghini,BMW,Ferrari, Mercedes Benz'e kadar uzanan bir konu açmak istedim sizlere. Ne Dersiniz sizler benimle gelirmisiniz bu yolculuğa ? Haydi başlayalım.

1.7.10 Hakkında

Minecraft'ın ne kadar eski sürümü olsa da bir o kadar da oynanan sürümü 1.7.10 modları ve karşınızdayız haydi başlayalım. Bu sürümler halen daha oynanmasıyla birlikte halen daha çok da sevilmdktedir. Bu sürümün araba modlarına gelirsek tek kelime ile efsane bir mod ve kalitelidir. Birden çok araba markasının birden çok araba modellerini de aynı anda mevcuttur ve yakalayabileceğimiz nadir sürümlerden birisidir. 1.7.10 O zaman ne bekliyoruz he ?
Modu yakından tanıyalım haydi.

Araba Modları Hakkında Bilgiler

Araba modlarıda sevilir ve oynanılır. En önemlisi de güzel yorumlarda alır. Araba modunun çok çok sevilme nedeni ise üzerinde durduğumuzda güzel çok pahalı ve kaliteli arabaların ve modellerinin modlar birlikte oyunda olmasını olmasından kaynaklandığı düşünüyoruz. En azından benim şahsi fikrimin bu doğrultuda olduğunu rahatlikla söylebilmekteyimdir.
Araba modları çoğunlukla tek oyunculu modlarda yeğlenir ve beğenilmektedir. Bunun sebebleri ise bazı araba modlarınin çok yüksek alan kaplamasıdır ve ek olarak da ağır modları olmasındandır. Araba modlarını beraber oynayacağınız arkadaşlarınız, kankalarınız veya birbirinize her ne diyorsaniz size önerim tek oyunculu modda oyunu oynamanızdır. Yoksa kurmuş olduğunuz sunucu çökebilir veya çökmesse de kasabilme şeyi vardır.

Hangi Araba Modları Daha İyidir ?

Bence Alcara Mod gerçekten çok güzel ve çarpıcı. İçeriği, tasarımları veya kodlarına gerçekten çok emek verilmişe benziyor. En azından ben böyle düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz ? Hem de MCCARMOD'A kıyasla markalarda vardır.
Markacı kardeşlerimizi ve abilerimiz Alcara Modunu kesinlikle ama kesinlikle daha çok sevecektir. Sizlerde kendi fikrinizi veya fikirlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Her konumda dediğim gibi herşey hakkında yorum yapabilirsinizdir. Şimdi sizlere moddan bir kaç resimler göstereceğim.

Moddan Bir Kaç Görseller

6197

6198

6199

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Bu arabalara özel texture pack veya mod'a asfalt gibi bloklar eklenebilir. Ben çok beğendim.
Ellerine sağlık. :)

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord