MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Minecraft 20W22A: Piglinler Karşılama Oynuyor

Mucosoft

Forumun En Güçlü Üyesi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
281
Tepki puanı
141
Puanları
1,315
EXP
7697.45
Minecoin
605.8
Yeni bir sürüm, yeni umutlar, yeni hayatlar ve daha fazlası. Bu sürüm ile birlikte yeni özellikler eklendi ve yeni güncellemeler yapıldı. Bu sürümde de üyeler yeni testler yapacak, yeri geldiğinde sevinip piglinler ile karşılama oynayacaklar, yeri geldiğinde beraber savaşacaklar. Peki bu sürümde bizi ne gibi yenilikler bekliyor?
aAJmtrlxinHGwxFBLIKi9MI5Tot8XBmPWQpdHDRjcdHYUuG5elXiepy0EuXm7e0EwsiL96mIXZ71ECUcr6OrwCvE8GHoC1JmrKj2FOfjQFhWkQIvAT-W91ZOGOR8JwJTUEOFQxQK
Minecraft 20W22A ile birlikte piglinler artık savaş kazandığında zafer dansı yapıyor. Sizde onların arasında katılarak danslarına eşlik edebilirsiniz.

Mojang, piglinler dışında grafik işleme alanında da önemli değişiklikler yaptı. Bundan dolayı kullanıcıları bu konuda uyarıyor. Deneysel olan bu değişiklikler eski ekran kartlarında sorun çıkarabilir. Eğer ki yeni bir grafik kartına sahipseniz ve sorun yaşıyor iseniz bunu Mojang’a bildirebilirsiniz.

Bu güncelleme ile beraber köylü iş istasyonu ile ilgili değişiklikler de yer aldı. Köylüler artık bir iş istasyonunda çalışmak için o iş istasyonun yanına gidiyor. Eğer ki iş istasyonu kırılır ise köylü mesleği bırakıyor. Bununla birlikte eklenilen iş istasyonu ile ilgili çevredeki en deneyimli köylü bu işi alıp mesleğine daha uzman bir şekilde başlayacak. Köylüler artık baskınlarda veya geceleri iş istasyonu ile uğraşmaz. Bunun yanı sıra köylüler 16 bloğa kadar zaman zaman iş istasyonunun yanına giderek onu kontrol edecek. Bu yeni özellikler ile oyunun gerçekçiliğinin bir kademe daha arttırılması planlandı.
CqaNUkRyaRgh_W2XbICef_woEov7WYo3eUy5xvSdzW_8cvksZNpA7OH5Xk8LlE3_R42OpmMaFpk0Mod-sdakl0Tjbog7wUxOK7KqkRuSOKzPyQyil9KFDrwsdjuVQRPtr2RD6ytx
Çanlar artık daha fazla bloğun altından asılabiliyor. Bu da birçok oyuncunun işine yarayacak bir özellik olacak. Bunun dışında oyuncular artık çömelince bir eşyayı bir objeye bağlayamayacak.

Bununla birlikte veri paketleri ile ilgili oyunda birkaç güncelleme yapıldı. Yapılan bu güncellemeler ile birlikte sunucunun daha verimli ve daha stabil bir şekilde çalışması sağlanırken aynı zamanda optimizasyonun da yerinde olması planlanıyor.

Oyunda yapılan piglin, köylü ve veri paketi güncellemesi dışında hata düzeltmeleri, performans düzenlemeleri ve optimizasyon güncellemeleri yer aldı. Oyun bu güncelleme ile bir kademe daha gerçekçi olurken aynı zamanda stabilizasyonunda arttırılması sağlandı.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst