Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft Earth Nedir?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Minecraft Earth Nedir?
Eğlence gerçek hayata taşınıyor.
Merhaba, bugün sizlerle birlikte Mojang şirketinin çok uzun zamandır üzerinde çalıştığı proje hakkında konuşacağız. Geçtiğimiz yaz aylarında Minecraft'ın üst düzey geliştiricileri, Minecraft Earth projesi hakkında tanıtım videosu yayınlanmıştı. Bu tanıtım videosunun ardından Minecraft Earth projesi, Minecraft oyuncuları tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Sizlerinde tahmin ettiği gibi günlerin ve zamanın ilerlemesiyle birlikte projenin detayları gitgide belli oluyor. O zaman lafımızı pek fazla uzatmadan Minecraft'ın yeni projesi hakkında detaylıca konuşalım...

Büyük ihtimal tahmin ettiğim gibi birçoğunuz bu proje hakkında detaylı bir bilgiye sahip değil. O zaman biraz bu oyunun var olan içeriği hakkında detaylıca konuşmaya ne dersiniz? Benim için problem değil. Seve seve anlatırım. İlk olarak bu oyunun piyasaya çıkacağı 2018'de duyuruldu. Tanıtım videosundan ve Minecraft'ın resmi makale sayfasında anlatılardan yola çıkarsak bu oyun oynamak için dışarıda olmamız gerekecek. Bu oyun sosyal insan olmak isteyenlere gelsin. Dışarıda olduğunuz zaman diğer arkadaşlarınız ile birlikte telefonun kamerası sayesinde birbirinden farklı yapılar, kaleler veya değişik evler yapabileceksiniz. Kısacası oyun size arttırılmış gerçekte Minecraft deneyimi sunacak. Geçtiğimiz günlerde oyun için erken kayıt başvuruları açılmış. Eğer halen erken kayıt yaptırmak istiyorsanız bu bağlantıdan erken kaydınızı yaptırabilirsiniz. 2-3 iş günü içerisinde erken kayıtınız onaylanacaktır. Onaylandığı zaman Minecraft Earth oyununu Play Store veya Apple Store üzerinden görebileceksiniz. Peki sahiden bu oyun telefon piyasasına ne zaman giriş yapacak?