Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
NowCraft Survival Sunucusu

Rehber Minecraft Ev Yapımı

Forumun En Güçlü Üyesi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
509
Tepki puanı
159
Puanları
1,315
Discord
20220716 (3).jpg

Minecraft Ev Yapımı​

İnsanların merak ettiği konulardan birisi Minecraft ev yapımı olarak bizleri karşılıyor. Bu konuda oyunculara bilgi sağlamak istiyoruz.
Minecraft, günümüzün en popüler oyunlarından birisi haline gelmiş durumda. Bu oyunu oynayan pek çok oyuncu, ilk girdiğinde kaynak toplama sonrasında kendi evini inşa etmek isteyebilir. Ev inşa ederken yani Minecraft ev yapımı sırasında birçok şeye dikkat edilmeli.
20220716 (3).png

Minecraft Ev Yapımı​

Minecraft’ta ev yapmak için inşa blokları belirlenmeli ve nasıl bir ev yapılacağına dair bir plan hazırlanmalı. Ev düzenlenirken canlıların saldırmayacağı şekilde dizayn edilmeli. Bu sayede evin güvenliği daha iyi bir seviyede olur. Oyuncular başlangıç seviyesinde odun veya taştan güzel bir ev inşa edebilir. Kapı, pencere ve bu gibi detayları unutmadan ortaya harika bir sonuç koymak gerekiyor. Ev yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus evin madene açılması olarak ifade edilebilir. Minecraft ev yapımı sırasında oyuncular dışarı çıkmadan bu şekilde madene inebilir.
 


Üst