minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft Hesap Sorunu

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Beyler minecrafta giriyorum hesap diyor ne yapabilirim hesabı nasıl olusturacagım?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
merhaba, minecraft hesabı oluşturmak için minecraft.net isimli siteyi önerebilirim sana 25 euro ya kendine ait minecraft hesabı satın alabilirsin başka sitelerden almak tehlikeli.

ama bedavaya girmek istiyorsan titanlauncher gibi şeyleri kullanabilirsin

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
minecraft'tını minecraft.net 'de yüklediysen sadece pre hesapla giriş yapabilirsin batigame 'den 2 lira demir veya 5 lira altın pre alabilirsin bedava girmek istiyorsan titanlauncher veya ona benzer yerlerden giriş yapmayı dene

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Creeperucan#6876
Sana önerim minecraft.net'den alman.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
minecraft'tını minecraft.net 'de yüklediysen sadece pre hesapla giriş yapabilirsin batigame 'den 2 lira demir veya 5 lira altın pre alabilirsin bedava girmek istiyorsan titanlauncher veya ona benzer yerlerden giriş yapmayı dene

altın premiumlar felan onlar başkalarından çalınıp size satılıyor ondan dolayı onları tavsiye etmem onlar tehlikeli boşa para israfı

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
altın premiumlar felan onlar başkalarından çalınıp size satılıyor ondan dolayı onları tavsiye etmem onlar tehlikeli boşa para israfı
Böyle bişey olsa çoktan öğrenildi batigame'deki hesapların çogu oyunu birakmiş kişilerden alınıyor bende batigame'den hesap aldım 2 aydır hiç bişey olmadı

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
şikayetvar da premium sitelerinde birsürü şikayet var adamlar çalıp başkalarına satıyor şifreyi değiştiriyorlar

ben ucuzminecraft dan almıştım onlarda oyunu bırakan kullanıcılardan alıyor ben desteğe yazdım adam attı premiumumu aldıgımdan 2 gün sonra premiuma girişim yok desteğe yazınca chat banı atıyorlar para iadeside yok hesap iadeside yok

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
xKrowzy#0001