Minefirst Minecraft Sunucusu
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Haber Minecraft Howl of the Wild ücretsiz oldu

Mucosoft

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
293
Tepki puanı
147
Puanları
1,315
FHOwLwPXEAUhaRl.jpg

Howl of the Wild ücretsiz oldu

Howl of the Wild ücretsiz hale geldi. Oyuncular hemen oyunu indirerek ücretsiz haritadan yararlanabilir. Bu fırsat kaçmaz!
Minecraft, günümüzün en çok oynanan oyunlarından birisi olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Kullanıcılar oyunu oynayarak farklı deneyimler elde edebiliyor. Mini oyun oynamak, hayatta kalmaya çalışmak veya mimari çalışmalar yapmak bu oyunda mümkün. Oyunda yapılabilecek şeylerden birisi de macera haritalarında vakit geçirmek. Mojang, paylaştığı duyuruda yeni bir haritanın ücretsiz olduğundan bahsetti.

Howl of the Wild ücretsiz olarak oynanabilir oldu​

Mojang, 17 Ocak’a kadar süren kampanyalar doğrultusunda bu hafta yeni bir haritayı daha ücretsiz yapmış oldu. Bunun yanı sıra oyuncuların indirimlerden de faydalanabileceğini belirtelim. Haritayı incelediğimizde haritanın özel doku paketi olduğu ve kendine has bir deneyim kattığı görülüyor. Macera tarzı bir harita olan Howl of the Wild’de oyuncular bir kurt olarak oyuna başlıyor ve serüveni bu şekilde devam ettiriyor.
Karakter, bulmacaları çözecek zorlu parkurları aşacak, kürelerle havaya yükselecek, puanları toplayacak ve meydan okumalara katılmak gibi daha pek çok aktiviteyi gerçekleştirebiliyor olacak. Detaylı bir şekilde geliştirilen bu haritanın sinematik hareketleri olması da farklı bir özellik olarak oyuncuları karşılıyor. Bu haritayı oynamak için indirmek ve kurmak gerekiyor. Harita sürümü 1.18 olarak yer alıyor.
 
Son düzenleme:

Üst