Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft Mods Servers Launcher

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Bu konuda bir şey belirteceğim. Eğer böyle bir fırlatıcı yoksa size fikir vermiş oluyorum. Siz yaparsınız ve bu işten kitle kazanabilirsiniz.

Mesela MTA sisteminden bahsetmek isterim. MTA SA oyununda bir sunucuya girdiğinizde sunucudaki tüm modlar sizin bilgisayarınıza otomatik olarak indiriliyor. Bu da modifiye araçlar veya yeni özelliklerin eklenmesi demektir.

Peki bu Minecraft'ta olsaydı? Yani siz Minecraft'a girdiğinizde mod yüklemek ile uğraşmadan doğrudan Forge ile girip Forge üzerinden herhangi bir sunucuya girince modların aktif olmasını istemez miydiniz? Başka sunucuya girince de o sunucudaki modlar aktif hale gelecek. Bu şekilde olacaktı fakat Forge bunu desteklemediği için oyuna girmeden sunucu seçip ona göre modlar ayarlanabilir. Bu da güzel bir sistem sağlar. Bunu bir düşünün, eğer varsa hangi fırlatıcı olduğunu yazarsanız sevinirim.

Elmas madencisi.
Discord
MTA oynasam belki yapardım ama minecraft için yaptım .Konu linki :Tıkla

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
MTA oyununu oynasam yapardım. Bu arada güzel fikir. Elinize sağlık.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu konuda bir şey belirteceğim. Eğer böyle bir fırlatıcı yoksa size fikir vermiş oluyorum. Siz yaparsınız ve bu işten kitle kazanabilirsiniz.

Mesela MTA sisteminden bahsetmek isterim. MTA SA oyununda bir sunucuya girdiğinizde sunucudaki tüm modlar sizin bilgisayarınıza otomatik olarak indiriliyor. Bu da modifiye araçlar veya yeni özelliklerin eklenmesi demektir.

Peki bu Minecraft'ta olsaydı? Yani siz Minecraft'a girdiğinizde mod yüklemek ile uğraşmadan doğrudan Forge ile girip Forge üzerinden herhangi bir sunucuya girince modların aktif olmasını istemez miydiniz? Başka sunucuya girince de o sunucudaki modlar aktif hale gelecek. Bu şekilde olacaktı fakat Forge bunu desteklemediği için oyuna girmeden sunucu seçip ona göre modlar ayarlanabilir. Bu da güzel bir sistem sağlar. Bunu bir düşünün, eğer varsa hangi fırlatıcı olduğunu yazarsanız sevinirim.
Merhaba, benim 8 yaşında bir oğlum var ve bu foruma onun için üye oldum, bilgisayarında Bluestacks programı yüklü ve onun üzerinden Minecraft 1.14.16 yüklü. Forge diye bir uygulama varmış, mobilya modu için onu indirmemiz lazımmış öncelikli. Forge nin 1.14.16 sını bulamadım. 1.14.4 yüklemeye çalıştım fakat hata veriyor, "bunun ilişkilendirilebileceği bir uygulama yok" gibi bir hata veriyor ve hiç kurulum yapamıyorum, oğlum ağlayıp duruyor, ben bu konulardan hiç anlamıyorum, ne yapmamız lazım? Lütfen yardımcı olur musunuz?

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Merhaba, benim 8 yaşında bir oğlum var ve bu foruma onun için üye oldum, bilgisayarında Bluestacks programı yüklü ve onun üzerinden Minecraft 1.14.16 yüklü. Forge diye bir uygulama varmış, mobilya modu için onu indirmemiz lazımmış öncelikli. Forge nin 1.14.16 sını bulamadım. 1.14.4 yüklemeye çalıştım fakat hata veriyor, "bunun ilişkilendirilebileceği bir uygulama yok" gibi bir hata veriyor ve hiç kurulum yapamıyorum, oğlum ağlayıp duruyor, ben bu konulardan hiç anlamıyorum, ne yapmamız lazım? Lütfen yardımcı olur musunuz?
Merhaba, bilgisayardan normal Minecraft sürümünü kurmanızı tavsiye ederim. Twitch Launcher indirerek özellikle 1.12.2 sürümü için mod paketleri kurabilir veya istediğiniz modları seçerek oynayabilirsiniz. 1.12.2 sürümü en fazla modu barındıran sürüm.

Eğer ki lisanslı Minecraft oyununa sahip değilseniz korsan launcher kurmayı tavsiye etmesem de yapılabilecek diğer işlem bu olmakta. İnternetten güvenli kaynaklardan bir launcher indirip oradan Minecraft'a girebilirsiniz. Sonrasında Forge kurulum işlemleri yapıldıktan sonra modları ayarlamalısınız.

Elite madenci.
Discord
Güzel bilgi

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Güzel Konu Ve Güzel bilgiler elinize kolunuza sağlık.