Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

minecraft mv arası geçişlerde sürekli gm1 geçmek zorunda kalıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yetkili kişiler /warp arsalar a gittiğinde veya sunucuya giriş yaptığında sürekli gm1 geçmek zorunda kalıyor mapi creative ye çekiyorum fakat bu defa yeni giren oyuncular gm1 de oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum...

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
Zaten Bunun Olması Gayet Normal Eğer Herhangi Bir Dünyanın Oyun Modunu Değiştirirseniz Oyuncular da O Oyun Modunda Olmuş Olur Bu Bir Sorun Değil Zaten...Normal Bir Şey, Sizde Sohbete "/gm 1" Komutunu Girin Zor Bir şey Değil ki :)

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
mevzu /gm 1 yazmakta değil mesela ormanda bir adam vs atıyor ve ben bu adamın ormanda olduğunu bilmiyorum bu adama tp attığımda gm 0 geçiceğim ve arada kaynıycağım :) bu gibi sorunlardan dolayı. bunun perm i falan yokmu acaba mv de ? veya basit bir skriptle çözülebilirmi ?

Sen, sen ol kimseye güvenme.
Discord
ErBuSlayer#6489
mevzu /gm 1 yazmakta değil mesela ormanda bir adam vs atıyor ve ben bu adamın ormanda olduğunu bilmiyorum bu adama tp attığımda gm 0 geçiceğim ve arada kaynıycağım :) bu gibi sorunlardan dolayı. bunun perm i falan yokmu acaba mv de ? veya basit bir skriptle çözülebilirmi ?

Oyuncuya Işınlanmadan Önce /Vanish Komutunu Girin Görünmez Olursunuz Bunun Permi "essentials.vanish" Yetkililere Bu Permi Verebilirsiniz Zaten Verilmeside Gerekli.Hem Birinie TP Attığınızda Görünmezlikten Çıkmazsınız.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Oyuncuya Işınlanmadan Önce /Vanish Komutunu Girin Görünmez Olursunuz Bunun Permi "essentials.vanish" Yetkililere Bu Permi Verebilirsiniz Zaten Verilmeside Gerekli.Hem Birinie TP Attığınızda Görünmezlikten Çıkmazsınız.

arkadaşımızın da dediği gibi /vanish ve /god yazarsanız işinizi görecektir. aynı zamanda ormanınız ayrı bir dünyada ise /mv who (ışınlanacağınız kişinin ismi (boş bırakırsanız sunucudaki herkesi gösterir)) kimin hangi dünyada olduğunu gösterecektir. (yazdıktan sonra fark ettim konu ile biraz alakasız oldu ama olsun bilgi bilgidir)

Saygı...
Discord
Şu yetkiyi sorun yaşanan yetki grubuna verirseniz sorununuz çözülecektir.
PHP:
mv.bypass.gamemode.*

/mangaddp grupadı mv.bypass.gamemode.*

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...