Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Minecraft Oyuncusu Okyanusun Ortasına Şehir Kurdu

Minecraft’ın Silver22O2 Oyuncusu Okyanusun Ortasına Şehir Kurdu 6 Ay Sürdü.

Minecraft oyuncusu, okyanusun ortasına devasa bir yapı inşa etmek için 6 ay harcadı

"EN ZOR KISIM SU İLE DOLU ALANI BOŞALTMAK OLMUŞ"

Alan, yaşanabilir bölgeyi okyanus sularından ayıran uzun bir cam duvarla çevrilidir. Dairesel taban 200 blok çapındadır ve tam merkezde bir okyanus anıtı yer alıyor. ekran görüntüsüne bakılacak olursa anıt, birkaç ekleme ile yaşam alanına dönüştürülmüş. Silver22O2 Oyuncu göre, bu süreçte en zor kısım, tabanı inşa etmeden önce geniş bir alanı boşaltmaktı Ve Hayatta Kalma Modunda Bunun Zor Olduğunu Bütün MinecraftTR Oyuncularımız Biliyor. Oyuncu, sudan kurtulmak için dairesel kum duvarları ve süngerleri bir arada kullandı. Burası Survival Modda Yapıldı Arkadaşlar Hazır Eşya’lardan Tek Blok Alınmamıştır.

Minecraft oyuncusu, okyanusun ortasına devasa bir yapı inşa etmek için 6 ay harcadı

“Benim Düşüncem Eğer Yaratıcı Modda Yapsaydı Bu Yapıyı Beğenmezdim Ama Hayatta Kalma Modunda Yaptığı İçin Alkışlanacak Bir Build Silver22O2 Minecraft Oyuncusuna Tebriklerimi Sunuyorum”

Senin Düşüncen Ne?

(Sizden Özür Dilerim Dostlarım Bu 2 Ekran Fotoğrafını Tek Bulabildim)

Elmas madencisi.
Discord
jiko#5327
Gayet güzel olmuş.

İskeletor.
Discord
Tam bir bence işsizlik abidesi :D