minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft PE de varsayılan gamemode değiştirme

Elite madenci.
Discord
arkadaşlarla oynamak için 1 aylık bir sunucu satın aldım survival oynamayı planlıyorum ama sunucunun paneline giremiyorum yapmaya çalıştığım şey varsayılan gamemode u survival yapmak putty uygulaması üzerinden ya da web den bir şekilde yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
oyna.batihost.com yetkisi şöyle yazdı :

Panel'deki sunucunuzun dosyalarının olduğu dizinin ana yerinde server.properties dosyası bulunacaktır. Onu açın içerisinde gamemode=1 yazan bi kısım görüceksiniz. O 1 değerini 0 yaparsanız oyuna giren yeni kişiler survival hayat ile başlar.

Eğer oyun içerisinde kişiye özel survival gamemode ayarlamasını yapmak istiyorsanız

"ssh"de gamemode 0 <niсk>
chat'te ise /gamemode 0 <nick>

yazmanız yeterli olacaktır

Elite madenci.
Discord
Sunucu dosyalarının olduğu yer tam olarak neresi Putty üzerindeki panelden mi giriliyor yoksa başka bir şey mi

Apim Benim
Discord
Minecraft PE olarak hiç sunucu almadım. Herhalde o da Uzak Masaüstünden de bağlanılıyordur (Bağlana bileceğin başka programlarda var sanırım.).

RLC

Seçkin madenci.
Discord
Minecraft PE olarak hiç sunucu almadım. Herhalde o da Uzak Masaüstünden de bağlanılıyordur (Bağlana bileceğin başka programlarda var sanırım.).
MCPE sunucuları linux kullanmak zorunda olduğundan dolayı uzak masaüstü olan işletim sistemleri kullanılamıyor.

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
PuTTY üzerinden giriş yapılıyor. Dosyalara erişim için ftp gerekli. FileZilla kullanmanı öneririm. Ftp ile sunucuna bağlantıktan sonra: " Panel'deki sunucunuzun dosyalarının olduğu dizinin ana yerinde server.properties dosyası bulunacaktır. Onu açın içerisinde gamemode=1 yazan bi kısım görüceksiniz. O 1 değerini 0 yaparsanız oyuna giren yeni kişiler survival hayat ile başlar."

Seçkin madenci.
Discord
MCPE Gelişimi Çok iyi