minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft Premium Hesabı Satılık [80 TL]

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Hocam öncelikle merhabalar,
artık kullanmadığım ve oyundan bıktığım oyun hesabımı satmak isterim. Paraya ihtiyacım olduğundan ve oyunu oynamadığımdan satıyorum. Ciddi alacak olursa özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir. Telefon numarası verirseniz whatsapp üzerinden daha güvenli şekilde anlaşabiliriz. Pazarlık olmaz çünkü paraya ihtiyacım var. Bildiğiniz üzere minecraft hesabı şuan 140 civarlarında birşey. 60 Tl daha indirimli olmuş olur. Fiyat 80 TL
E-posta ve şifre direk degiştirip alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Akif B. | 19#5635
25 tl herşeyi degişen ve güvenli bir şekilde alabilirken neden 80 tl versinlerki ?
örnek:

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
nereden bilecekler güvenli olduğunu?
ben direk kendi elimle veriyorum. ve orjinal gidip farklı farklı içini korkutan sitelerde güvensizlik barındıran sitelerden almak yerine kendim fiyatından 60 tl daha düşük fiyata veriyorum. Ayrıca orada verilen sitelerde ne biliyosun ki banlı değil yada premiumu aldıktan sonra banlanacağını?
Birde gidip siteye destek açıp ulaşana kadar zaten çok zaman oluyor. Bazı hesaplar çalıntıda olabiliyor.

Seçkin madenci.
Discord
80 TL Fazla değilmi? en iyisi 25 TL yap Çünkü kimse almaz.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
neden almasın ki hocam minecraft.net e 140 tl vereceğine 80 tl verir 60 tl indirimli olur ayrıca 25 tlye ben hesabı satmam çünkü her türlü güvencem bulunmakta farklı sitelerdeki gibi güvencesiz site çevrimiçi destek ile güvenli bile olmuyor. ayrıca hesap 0 tüm serverlarda bansız bir şekilde. İsmi değişiyor her ay 1 kere şifre e posta zaten verilecek değiştirilip skin minecraft güvenlik sorusu dahil yani.

Seçkin madenci.
Discord
Haklısın ama bazı kişiler fiyat yüksek diye almıyor bende minecraft orjinal vercek birisi arıyom benden 150 TL istiyolar.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ben 60 tl indirimli veriyorum ayrıca oyunu bıraktığım için ve paraya ihtiyacım olduğu için yoksa arkadaşada veririm bedava yani para lazım olduğundan satıyorum.

Seçkin madenci.
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
konunun dışına çıkmayalım lütfen; adam kendi orjinal premium'unu satmak istiyor 80 tl'ye, serbest piyasa isteyen alsın.