minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Minecraft Sunucusu Açarak Para Kazanın

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
xKrowzy#0001
Merhabalar sevgili MinecraftTR forum üyeleri,

Bugün sizlere nasıl Minecraft sunucusu açarak para kazanabilirsiniz size onu özetliyeceğim.

Öncelikle bu işe girmeden önce birşeyler başaracağımdemeniz için kafadan 1000 TL'yi çıkartmanız gerekmekte.İlk önce güzel bir hosting firması ile çalışıp güzel bir makine satın alacaksınız.Bunun için ben Batihost'taki 8GB'lık bir makineyi ideal buluyorum.Yani ilk defa bir sunucu açıyorsanız bu paket tam size göre !

Diyelim ki makine işini hallettiniz geriye kaldı hangi oyunun olacağı, şimdi dostlarım ben kafamdan sizin için 100 TL makine masrafı 900 TL'de reklam masrafı olarak kurguladım siz bu rakamları oynayabilirsiniz.

Şimdi dostlarım benim size tavsiye ettiğim şunlardır ; SkyBlock - OpSkyBlock - Faction bu 3 ünden birini tercih etmeniz gerekmekte benim gözümde.

Plugin işinide hallettikten sonra sunucu hazır olarak kabul edelim.Sunucunuz için VIP,spawner vb. şeyler satarak gelir elde edeceksiniz.

Bunları elde etmeniz için belli bir kitleye sahip olan YouTuberlar ile anlaşıp tanıtım yaptırabilirsiniz.

Bol kazançlar !

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Çok basitmiş gibi anlatmışsın ve ilk defa başlayacaklar için 1000TL bütçe ? 8gb makine ?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
1000 tl bütçe ilk başlayacaklar için biraz fazla değilmi ve 8gb makina ilk baslayacaklar için pek uygun değil bence biraz fazla

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
"Etars"#3000
1000 TL Başlangıç için çok fazla bir bütçe, zaten 1000TL'lik bir bütçeyle 8 GB makine biraz mantıksız olur bence.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
xKrowzy#0001
Çok basitmiş gibi anlatmışsın ve ilk defa başlayacaklar için 1000TL bütçe ? 8gb makine ?
1000 TL Başlangıç için çok fazla bir bütçe, zaten 1000TL'lik bir bütçeyle 8 GB makine biraz mantıksız olur bence.
1000 tl bütçe ilk başlayacaklar için biraz fazla değilmi ve 8gb makina ilk baslayacaklar için pek uygun değil bence biraz fazla

Şöyle ki o rakamlar oynanılabilir dedim.Yani şahıs bunu arttırıma gidebilir gibisinden bi ifade kullandım

Requlogia Minecraft Hizmetleri
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
"Sıradan ve bir ay sonra kapanacak bir sunucu nasıl açarsınız" temalı bir çalışma olmuş. Günümüz sunucularının da sorunu bu sanırım.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bunun İçin Tecrübeye ihtiyacı war 8gb makine 80tldir Çok ucuzdur batihost.com bunun için en iyi vds alımıdır lütfen bilginiz yoksa açmayınız.