Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
MineKing minecrafttr
batihost minecraft server kirala
contain bot
minecrafttr is birligi
FixerCraft Skyblock Sunucusu
minecrafttr is birligi

Güncelleme Minecraft Warden Ne Zaman Gelecek?

Bu önekini minecraft güncelleme konularında kullanabilirsiniz.
20220414 (12).jpg

Minecraft Warden Ne Zaman Gelecek?​

Minecraft Warden ne zaman gelecek? Bu soru son zamanlarda oyuncuların internet üzerinde sıklıkla araştırdığı bir konu oluyor.
Warden, pek çok kişinin uzun süredir beklediği bir karakter. Hikayesi ile beraber öne çıkan bu karakter, ilk olarak 1.17’de gelecekti fakat sonrasında 1.18’e ertelendi. Warden, 1.18’de de yetişemedi ve son olarak 1.19’a ertelenme kararı alındı. Warden karakterinin bu şekilde ertelenmesi oyuncuların da hevesini azaltsa da halen heyecanlı bir şekilde bekleyen birçok oyuncu mevcut. Peki Minecraft Warden ne zaman gelecek?

20220414 (10).jpg

Minecraft Warden Ne Zaman Oyuna Gelecek?​

Warden, 250 kalp yani 500 cana sahip bir karakter. Kolay modda 16, normal modda 30 ve zor modda 45 can götürebiliyor. Gücüyle oyuncuları ürküten bu karaktere yaklaşırken iyi düşünmek lazım. Sessizliğin içerisinde yaşamayı seven warden, mağarada hayatta kalıyor. “Minecraft Warden ne zaman gelecek?” sorusuna cevap vermek gerekirse 1.19 ile birlikte yani 2022 yılının ilerleyen aylarında warden çıkmış olacak.
 
İskeletor.
Katılım
3 Aralık 2021
Mesajlar
22
Tepki puanı
10
Puanları
200
Discord
V.Ʋ.Ʀ.G.Ʋ.N.C.Ʋ#1548
Güzel bir içerik devamını bekliyoruz :)
 


Üst