Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

minecrafttr.com | yeni tag önerisi.

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
TAG ÖNERİSİ
Bir tag düşünelim adınıda sallayalım ummm mesela Bilgin olsun. meh, ama olsun salladık zaten.

özellikleri:
  • forum içersinde başka kullanıcılar isim yerine direk @bilgin yaparak o kullanıcılardan yardım talep edebilir
  • bilginler bir nevi yardım etmeye istekli ve bilgili kişilerden seçildiği için forumda "insanları yardıma teşvik eden bir tag olacaktır"
  • Bilgin için ekstra özelliklerden biri kendisi için etiketlenip etiketlenmemeyi kapatabiliyor olması olsun
şartları:
  • insanları terslemeden konuşması
  • sorunları çözerken olayı iyi anlamaya çalışmalı ve ters cevap aldığında kavga çıkarmamalı.
bundan sonrasını meraklıysan okuyabilirsin
peki neden böyle bir tag düşündüm?
bir zamandır bir sürü ekipler çıkıyor eskiden bilgisi olan ve yardım eden insanlar bile para talep ediyorlar kullanıcılarda mecbur bu insanlar bilgili yaparlar diyip para ödemesi yapmak zorunda kalıyorlar, en azından sorun/hata çözümlerinde bir etiketle tüm yardımsever biligili kişileri toplyabiliriz.

foruma katkısı(A) ve bana katkısı(B) nedir?
A
- forumda bilgin olmak isteyen insanlar illa olacaktır bu yüzden bilgilerini paylaşarak insanlara yardımcı olacaktır bu da iyi bir hit yükselimine sebep olabilir.

B- 7 veya 8 yıldır bu platformlarda sadece ve sadece pluginlerle ve haritalarla ilgilendim kısacası oynamaya fırsatım bile olmadı, bildiklerimi artık saklamak değil insanlara anlatarak biraz daha para kazanmadan insan kazanmayı istiyorum. bilgin olmak sadece uzun zamandır kendini göstermeyen birisinin kendisini göstermeye başlaması için güzel bir fırsat. (tabi olabilirsek)

@Kadir

Son düzenleme:
İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
İlginç bir değerlendirme fakat fazla klişe. bilemiyoruz bizim farklı bir forum olmamız gerekiyor zaten yeni mesajlar kısmına girdiğiniz zaman tüm yeni konuları görebilir ve yardımcı olabilirsiniz tek yapmanız gereken takip etmek olacaktır o kadar, başkan ne diyor?

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
İlginç bir değerlendirme fakat fazla klişe. bilemiyoruz bizim farklı bir forum olmamız gerekiyor zaten yeni mesajlar kısmına girdiğiniz zaman tüm yeni konuları görebilir ve yardımcı olabilirsiniz tek yapmanız gereken takip etmek olacaktır o kadar, başkan ne diyor?
bana kalırsa farklı yollarla ilerlemek yerine inavasyon yaparak ve o işi geliştirerek yeniliyerek ilerlemeli nitekim büyüyen her firma bu şekilde ilerliyor örneğin telefon firmaları :coffee:

//yukardaki önerim de insanları yardıma teşvik amaçlı ve forumda dikkat çeken kişiler oluşturmak için.

Seçkin madenci.
Discord
Güzel bir konu :)