Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al
Sunucu IP Adresi
oyna.mineroid.xyz
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Mineroid Logo.png

Merhaba MINECRAFTTR üyeleri,

Açmayı planladığım Minecraft sunucusu için bir ekip kurmayı planlıyorum.
Şu anda tek başıma bir şeyler yapmaya çalıştım ama, eklenti paketleri çok farklı şeyler tasarlayacayımdan tek başıma aklıma fikir gelmiyor , bu yüzden
tecrübeli bir ekip kurmanın daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

Ekibe Hangi Yetkili Alımları Var?

- Ortak
- Moderatör (Yardımcı Rolunden Başlamakdadır)
- Discord Yetkilisi
- Mimar
- Tasarımcı
- Geliştirici (Pluginer)
- Rehber

Neden Biz?

Mineroid, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucu olacaktır.
Sürekli gelen güncellemeler ile piyasada bulunan skyblock sunucularından farklı olacak bir sunucu olacağını hedefliyorum.
Her skyblock sunucusunda ada açılıp, görevler yapılıyor ve herkes kolayca sıkılabiliyor.
Mineroid'da bunların önüne geçmeye çalışacağız.
Ekibimiz bir aile ortamı gibi olacaktır. Yardımlaşmalar, birlikte yapılan aktiviteler ve daha fazlası...

Kısacası Mineroid:

Oyuncularına alışılmadık bir skyblock deneyimi yaşatmayı planlayan ve piyasada bulunan sunuculardan farklı olmayı amaçlayan bir sunucu olacaktır.

Şartlarımız Nedir?

- İlk olarak, 14 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.
- Yetkili olacağınız alanda daha önceden tecrübeleriniz olmalıdır.
- Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir. Elbette şakalaşmalar olacaktır ama, her şey tadında güzeldir.
- Önemli bir işiniz olmadığı sürece aktif olmanız gerekmektedir (5-6 saat).
- Türkçe'yi düzgün kullanabilmeli ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
- Açık fikirli olmak: Açık fikirli olmanız, bizim ve sunucu için çok önemlidir. Geliştiricilerin tıkandığı yerde, bir fikir sunarak, Mineroid'e katkı verebilir ve daha zevkli hâle getirebilirsiniz.
Kısacası yaratıcı biri olmalısınız.
Neden?: Yaratıcı bireylerin daha çok çalışkan ve zeki olduğuna inanıyorum, bu yüzden Mineroid'da görev alabilmek için yaratıcı ve açık fikirli olmanız bir diğer şartımızdır.

Şartları Okudum, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Buraya kadar okuyup, şartlara uygun olduğunu düşünüyorsan bizimle iletişime geç!
Discord üzerinden, iamEfendy#9349 isimli hesaba istek atarak bana ulaşabilirsiniz.​