Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Moderatör , adminlik yapabileceğim server arıyorum.

Sunucu IP Adresi
asdşi.
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Gelişime açık , +16 , Moderatörlük veya adminlik yapabileceğim , Aktif ve uzun vadeli güvenilir bir yetkili kadrosuna sahip , Bir anlık hevesle açılıp 2 hafta sonra kapanacak değil de uzun süre açık kalacak , Kurucularının bilgi seviyesinin yüksek anlayışlı insanlar olduğu bir server arıyorum.

Adım Mustafa 17 yaşındayım , 7 yıla yakındır ara vere vere minecraft oynuyorum. Son 3 yıldır bazı serverlarda yetkililik , mimarlık , tasarımcılık , moderatörlük , discord moderatörlüğü yapmışlığım var. Mimarlık , tasarımcılık , gibi görevlerde o kadar iyi olduğumu söyleyemem ancak orta düzeyde biliyorum. Asıl iyi bulduğum özelliklerim serverlerin gelişmesine yaptığım katkılar , yaratıcı fikirlerim ve aktif olup düzeni sağlayabilecek olmamdır diye düşünüyorum. Servera çoğu açıdan katkıda bulunabilirim.

Yetkili olmak istediğim serverden beklentilerim :
- Başlangıçta server yeni açılmış veya gelişim aşamasındaysa para istemem. Ancak server belli bir seviyeye geldiğinde belirli bir kitleye hitap ettiğinde verdiğim emeğin hakkı neyse % olarak diğer arkadaşlarla konuşup almak isterim. Para göz değilim ancak server geliştiğinde bana ufak bir gelir kapısı olsun isterim.

- Serverin yetkili ekibinin ve adminlerinin yaş olarak +16 olmasını ve saygılı girişimci gelişime açık tipler olmasını isterim. Daha önce çok serverde bulundum dediğim gibi ve bu tip serverler adminlerin hevesi bitince 2 veya 3. haftada kapanır. Bunun önüne geçmek için hevesli ve yaşı büyük gelişime açık yetkili kadrosuyla 1 2 yıl belki daha fazla açık kalacak bir sunucu oluşturabiliriz.

- Server kurucularının maddi durumunun iyi olması lazım. Sonuçta bir servere çok fazla emek verilecekse o server aternostan açıldıktan sonra hiçbir önemi kalmaz. Sizin serveriniz kaç cgb ile açılmış bilmiyorum ama maddi problemleri olan bir admin kadrosuyla çok fazla ilerleyen server görmedim. Benim şartlarım ve yapabileceklerim bunlar. Eğer birbirimizle uyuşuyorsak serverde her türlü katkıyı yapmaya hazırım.
İletişim için
Discord : Vakana#0522