minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Muhteşem Event Sistemi | GUI+ | Farklı Eventler !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Hastebin Bağlantısı
https://hastebin.com/usamazewij.cpp
Selam Dostlar. Konu'ma Hoşgeldiniz. Bugün Sizlere 2 Gündür Üzerinde Çalıştığım Event Sistemi'mi Paylaşacağım. Fazla Uzun Tutmak İstemiyorum. Atacağım Kod, Lag Yapmaz.
İyi Kullanımlar;

Hopp 1 Dakika

Sistemden Kareler;

Screenshot_1.png #/event Yazınca Gelen Menü

Screenshot_2.png #Burada Adminler İçin Hazırlanmış Olan Bir Bilgi

Screenshot_3.png #Envanter Eventi. Sadece Bunu Koydum. 4 Çeşit Event Sistemimiz Var

Screenshot_4.png #Event'te 10'dan Geriye Sayma Şekli. Ve Eşyalar Envantere Geldiği Zaman Gelen Yazı = Envanterine Eşyalar Dağıtıldı !

Screenshot_5.png Ve İtemler...

Kodumuz;
Kod:
command /event:
    trigger:
        if player has permission "event.yap":
            open virtual chest with size 1 named "&5Event Menüsü" to player 
            make gui slot 0, 1, 6, and 7 of player with Black_Stained_Glass_Pane named ""
            make gui slot 8 of player with Paper named "&3&lBilgi" with lore "&7Herhangi Bir Event Başlatacaksan &a1 &7Kere Tıkla.||&7Event Çalışır Duruma Gelir.||&7Tekrar Bir Event Yapma !||||&aNot &8» &7Eventleri Günde 1 Kere Çalıştırın Ve Rastgele Seçin !"
            make gui slot 2 of player with Sunflower named "&2&lPara Eventi" with lore "&7Eğer Bana Tıklarsanız &a10 &7Saniye Geriye Sayıp||&7Tüm Oyuncuların Hesabına||&8[&a7500$&8] &7TL Dağıtırım !" to run:
                close player's inventory 
                set {_liste::*} to "➓", "➒", "➑", "➐", "➏", "➎", "➍", "➌", "➋" and "➊"
                loop 10 times:
                    wait 1 seconds
                    broadcast "&a&l» &ePara Eventi Başlıyor. Son &8[&a%{_liste::%loop-num%}%&8] &eSaniye !"
                loop all players:
                    add 7500 to balance of loop-player 
                    wait 2 seconds 
                    send "&a&l» &eHesabına &8[&a7500$&8] &eTL Aktarıldı !" to players 
                    stop
            make gui slot 3 of player with Steak named "&6&lYemek Eventi" with lore "&7Eğer Bana Tıklarsanız &a10 &7Saniye Geriye Sayıp||&7Tüm Oyuncuların Envanterine||&a16 &7Tane &8[&aBiftek&8, &aPişmiş Koyun Eti&8, &aPişmiş Tavuk Eti &cVe &aPişmiş Patates&8] &7Dağıtırım !" to run:
                close player's inventory
                loop 10 times:
                    wait 1 seconds 
                    broadcast "&a&l» &eYemek Eventi Başlıyor. Son &8[&a%{_liste::%loop-num%}%&8] &eSaniye !"
                loop all players:
                    give 16 Steak, 16 Cooked_Chicken, 16 Cooked_Mutton, 16 Baked_Potato to players 
                    wait 2 seconds
                    send "&a&l» &eEnvanterine Yemek Eşyaları Dağıtıldı !" to players 
                    stop
            make gui slot 4 of player with Emerald_Block named "&3&lEnvanter Eventi" with lore "&7Eğer Bana Tıklarsanız &a10 &7Saniye Geriye Sayıp||&7Tüm Oyuncuların Envanterine||&a64 &7Tane &8[&aZümrüt Blok&8, &bElmas Blok&8, &eAltın Blok &cVe &fDemir Blok&8] &7Dağıtırım !" to run:
                close player's inventory
                loop 10 times:
                    wait 1 seconds 
                    broadcast "&a&l» &eEnvanter Eventi Başlıyor. Son &8[&a%{_liste::%loop-num%}%&8] &eSaniye !"
                loop all players:
                    give 64 Emerald_Block, 64 Diamond_Block, 64 Gold_Block, 64 Iron Block to players
                    wait 2 seconds 
                    send "&a&l» &eEnvanterine Eşyalar Dağıtıldı !" to players 
                    stop
            make gui slot 5 of player with Diamond_Block named "&9&lNoob Event" with lore "&7Eğer Bana Tıklarsanız &a10 &7Saniye Geriye Sayıp||&7Tüm Oyuncuların Envanterine||&a128 &7Tane &8[&aZümrüt Blok&8, &bElmas Blok&8, &eAltın Blok &cVe &fDemir Blok&8] &7Dağıtırım !" to run:
                close player's inventory
                loop 10 times:
                    wait 1 seconds 
                    broadcast "&a&l» &eNoob Event Başlıyor. Son &8[&a%{_liste::%loop-num%}%&8] &eSaniye !"
                loop all players:
                    give 128 Emerald_Block, 128 Diamond_Block, 128 Gold_Block, 128 Iron Block to players
                    wait 2 seconds 
                    send "&a&l» &eEnvanterine Eşyalar Dağıtıldı !" to players 
                    stop

UYARI: Lütfen Skripti Başka Forumlarda İznim Olmadan Paylaşmayın Ve Platformlar'da Ben Yaptım Diye Adlandırmayın. Ortaya Bir Emek Koydum Ve Bu Çıktı. Görgüsüzlük Yapmayın.

Zzz
Discord
alqnbei#1337
Eline sağlık çok güzel yapmıssın knk 1 yıl sonra sunucum olursa kullanırım :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Eline sağlık çok güzel yapmıssın knk 1 yıl sonra sunucum olursa kullanırım :)
Değerli Yorumun İçin Teşekkür Ederim, 1 Yıl Sonra Bunun Daha İyisini Yaparım Ben Sana Sen Bunu Kullanma :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...